gtag('config', 'UA-129348945-1');

ENGLIŠČÍ REFERENCE

Moc děkuji za krásné reference. Za každou z nich se skrývá jeden lidský příběh, spousta vzpomínek a přátelství, kterých si vážím.

 

Jsou jich stovky, takže by se už nevešly pod jednotlivé kurzy a klub.

Proto jsem jim vyhradila čestné místo na téhle nekonečné stránce a postupně je sem budu vkládat.

 

Těším se, až tu přibude i ta vaše. ;-) Peťa

Englishka je to nejlepší, co mě v poslední době potkalo. Učení s ní baví, motivuje a to je základ jak být úspěšný a posunout angličtinu o několik levlů výš. S Englishkou to jde snadno. Péťa umí nadchnout, podpořit a to je velmi důležité. Je tu spousta materiálu k učení, skvělá parta lidí a stále nové a nové věci. Vřele doporučuji za mě 1*. Neměnila bych a jsem ráda, že jsem součástí této skvělé komunity. 👍
Martina MolnárováČlenka Real English Clubu
Maxivýzva byla naprosto skvělá, díky ní jsem si vytvořil zvyky, které budu dělat dál, protože mě baví. Mohu říct, že angličtina je teď mým koníčkem.
Michal Suchánek, programátorAbsolvent dvouměsíčního kurzu Jazyková výzva – angličtina
Za peníze, které jsem do kurzu investoval, jsem dostal opravdu super návod k tomu jak využít moderních technologíí k učení jazyka jako samouk.
Ladislav Novák, Linux system administrátorAbsolvent dvouměsíčního kurzu Jazyková výzva – angličtina
Jazyková výzva s Englishkou naprosto předčila mé očekávání. Petra je vynikající a velmi zkušená lektorka, která nabízí velké množství nových metod a způsobů učení cizích jazyků. Dokáže obrovsky motivovat a podporovat a zároveň ponechává svobodu v učení. Pro mě naprosto vyhovující způsob studia. To celé se odehrává v úžasné přátelské a podporující atmosféře. Jsem moc ráda, že jsem kurz absolvovala, velmi mě to obohatilo na všech úrovních. A vřele ho doporučuji...Děkuji Ti Petro.
Marika Pártlová, zdravotní sestraAbsolventka dvouměsíčního kurzu Jazyková výzva – angličtina
Anglicky mluvím, zkouším, již cca 20 let, spojeno hlavně s mým cestování a ustrnul jsem na nějaké úrovni A2-B1. Myslím si, že za těch pár týdnů s Jazykovou výzvou od Englishky jsem udělal takový pokrok, že mohu říci, že už patřím do B2... a snad půjdu časem i dál.
Libor Š.Absolvent dvouměsíčního kurzu Jazyková výzva – angličtina
Tento kurz mi dal jiný pohled na učení jazyků, a jiné možnosti, například využití aplikací k lepšímu učení. Určitě těch 6 týdnu jsem jsem strávila ve výzvě byl přínosem. Před výzvou jsem netušila, že se zvládnu každý den věnovat angličtině a ještě mě to budu i bavit :-), protože u sebe vidím pokrok :-)
Markéta Kubartová, mateřská dovolenáAbsolventka dvouměsíčního kurzu Jazyková výzva – angličtina
Jazykový klub je úžasný. Smekám nad přípravou, provedením, formou. Super. :)
Děkuji za skvěle připravené materiály a vlastně vůbec za myšlenku něco takového vytvořit.
Jana H., mateřská dovolenáČlenka Real English Clubu
Kurz mi otevřel oči ohledně toho, jak se skutečně efektivně učit cizí jazyky. Díky skvělému vedení a podpoře celé skupiny, jejíž členové se vzájemně hecovali k vyšším výkonům, jsem se pustila do španělštiny opravdu intenzivně, překonala jsem strach z mluvení a vybudovala jsem si návyk každodenního kontaktu s jazykem.
Lenka Färberová, advokátkaAbsolventka dvouměsíčního kurzu Jazyková výzvašpanělština
Do kurzu jsem se přihlásila spontánně, protože už jsem se chtěla v němčině fakt posunout někam dál - z desetiletého mírně pokročilého...a bylo to fakt dobré rozhodnutí. Kurz mi ukázal spoustu možností, jak se dá jazyk učit a spousty aplikací, které mi pomůžou. Přístup Péti je velice profesionální, přátelský a motivující. Teď už jen vytrvat - ale to už je na mě :-)))
Dagmar Hrůzková, výstupní kontrola, expediceAbsolventka dvouměsíčního kurzu Jazyková výzvaněmčina
Byla jsem stálý začátečník a netušila jsem, že se přestanu takhle v krátkém čase obávat mluvit v Aj a o všech možných věcech. Výzva pro mě byla určitě přínosem a budu z ní čerpat možná i celý život. Rady k nezaplacení se skvělým vedením. Petra Šolcová je ve svém povolání na správném místě a svou práci dělá srdcem. Vážím si jejího času, který nám věnuje. Má kolem sebe lidi, kteří nám pomůžou ve dne v noci a ještě s úsměvem na tváři. Skvělá organizace a úžasná atmosféra.

Děkuji za takovou možnosti si maxivýzvu vyzkoušet a s čistým svědomím doporučuji. Nebojte se překonat sami sebe a posunout zase Vaše hranice a posílit Vaše sebevědomí. Získáte větší jistotu v mluvení, informace, které jsou moc důležité, abyste se správně Aj obklopovali... získáte nové přátelství a kolegy pro další komunikaci a zůstanou Vám krásné vzpomínky.
Veronika Špicarová, spolujednatel restaurace a pensionuAbsolventka dvouměsíčního kurzu Jazyková výzva – angličtina
Doporučuji Englishku všem, co chtějí mluvit a rozumět anglicky. Petra je skvělý motivátor a rádce. 😉
Naďa VlčkováČlenka Real English Clubu
Englishku vřele doporučuji. Jsou zde skvělé materiály, pravidelné konverzace, rady jak se učit a motivace k učení, a hlavně milá, suprová lektorka.
Helena AndrejcoČlenka Real English Clubu
Tento kurz byl pro mě moc přínosný, naučila jsem se, jak se učit a vytvořila si návyky, ve kterých budu určitě pokračovat.. za to jsem moc ráda, že jsem do toho šla.
Moc mě to bavilo, nikdy jsem tolik hodin nevěnovala angličtině jako během této doby. Byla jsem nadšená... vždy jsem se těšila na nové video a na to, čím mě Petro překvapíš. Chci poděkovat za tu péči, jen jsem vyřkla přání a bylo hned splněno.
Zdeňka Novotná, v důchoduAbsolventka dvouměsíčního kurzu Jazyková výzva – angličtina
Klub chválím, kudy chodím, jsem z něj přímo nadšená. Díky minilekcím se zlepšila moje slovní zásoba, poslech i mluvení. Je tu jedinečný servis, který nám studentům ušetří spoustu času. Energická lektorka Petra s obrovským optimismem a nadšením nás neustále motivuje k učení.
Libuše L.Členka Real English Clubu
Klub je dokonalý! Díky konverzacím jsem se zlepšila v mluvení. Je to jediný systém učení angličtiny, u kterého čověk zůstane a posune se.
Andrea J.Členka Real English Clubu
Kdyby se tento kurz opakoval několikrát do roka, šla bych do toho zas a znova. Protože něco tak přínosného jsem ani nečekala. Tento kurz mě naučil, jak se učit. Ukázal mi nové možnosti a já si měla z čeho vybírat to pravé, právě pro mě. Člověk ani nemá pocit, že se učí, ale že se celou dobu náramně baví. Já si to fakt užila :-)
Věra Jonášová, odborný referent klientského pracovištěAbsolventka dvouměsíčního kurzu Jazyková výzva – angličtina
Z kurzu jsem velice dojatá, nečekala jsem takovou starost, nápady a rady. Cítím se spokojená, plná nových zkušeností a chutí se dál zlepšovat.
Kurz mi hodně pomohl, mám více zkušeností, lepší sebevědomí a to takové, že jsem si i s rodilým mluvčím popovídala. Nedá se slovy popsat co cítím, musí si to každý prožít co se za pár dní dá naučit a poznat. Nic krásnějšího jsem snad nepoznala.
Gabriela Fatková, obchodní poradceAbsolventka dvouměsíčního kurzu Jazyková výzva – angličtina
Jazyková výzva byla velmi dobrá volba, naučila mě více pracovat pravidelně, intenzivně a objevil jsem hodně nových zajímavých způsobů učení a získal jiný pohled na věc. To vše za odborné asistence a při práci ve skupinkách nebo ve dvojicích. Hlavním benefitem je vytvoření si nového systému učení, protože právě systém mi umožňuje se v tom nepřeberném množství materiálu neztrácet a zefektivnit proces učení. A za to všechno bych rád Petře a jejímu týmu poděkoval, myslím si, že mě výzva posunula kupředu.
Petr Saska, instruktor autoškolyAbsolvent dvouměsíčního kurzu Jazyková výzva – angličtina
Moc děkuji za Tvoje nadšení a pozitivní jednání. Mám radost, že jsem si vybrala Tebe při mé cestě k učení se anglicky. ♥️
Kristýna H.Členka Real English Clubu
Péťo moc Ti děkuji za podporu i rady, bez tebe bych to již vzdala. Jsem ráda, že jsem tě poznala, jsem vděčná za Tvou podporu a také za skvělou partu lidiček v našem klubu. Vy mě nakopáváte a posouváte dál.
Andrea D.Členka Real English Clubu
Skvělý kurz s perfektním vedením, a to jak po lidské, tak i technické stránce. Mám plno nových přátel, s kterými si voláme v angličtině, podporujeme se a je to moc fajn. Rozšířily se mi obzory o aplikacích a o přístupu k učení celkově a jak se říká česky - byl to přesně můj šálek kávy.
Pavlína Jirkovská, učitelkaAbsolventka dvouměsíčního kurzu Jazyková výzva – angličtina
Na začátku jsem netušila, jak kurz bude probíhat a co od něho můžu očekávat, ale Peťa a hlavně její profesionální a lidský přístup mě opět posunul dál v mém úsilí umět anglický jazyk a teď už vím, že to dotáhnu do konce, pomalu, ale jistě :-).
Věra Kandorfová, učitelka v MŠAbsolventka dvouměsíčního kurzu Jazyková výzva – angličtina
Peti, dneska jsem anglicky zkoušela konverzovat s manželem, který byl velmi příjemně překvapen, jaký pokrok jsem udělala za 14 dní každodenní práce v klubu. Vůbec tomu nevěřil. Potěšilo mě to moc a dalo velkou motivaci a přesvědčení, že obavu z mluvení překonám. Doposud jsem se jakékoliv anglické konverzaci vyhýbala, rozuměla jsem dost, ale jen “tupě” jsem přikyvovala. Moc se těším na práci v klubu s Tebou i dalšími studenty. Tvůj styl výuky a metodika mě úplně nadchla.
Michaela V.Členka Real English Clubu
Moc děkuji za pro mne nový objev způsobu učení - videa, nahrávky... vše je super. Moc mne to baví a snažím se využívat každou chvilku, jen se pak přistihnu, že poslouchám a nežehlím... :-)
Nela K.Členka Real English Clubu
Chtěla bych touto cestou poděkovat, co pro nás děláš. Snažím se si vše pustit, to je materiálů, které nám umožňuješ! Úplně jsem propadla hře, jak jsi říkala, problém je se odtrhnout. Opravdu skvělé a já navíc jsem hravá. Ještě jednou velký dík, děláš to skvěle.
Hana Č., seniorkaČlenka Real English Clubu
Ráda bych ohodnotila Jazykovou výzvu. Jednoduše - naprosto úžasné. Po několika měsících v Englishce jsem ale věděla, že to takové bude, plné nadšení z práce, spolupráce, nápady, videa, tipy, triky a čáry, na pořadí nezáleží. Jsem si jistá, že nejen já, ale všichni se ve výzvě zlepšili, zbavili ostychu z mluvení, nakoupili techniku :D. Obrovský přesah výzvy vidím jednak v tom, že jsme se naučili pracovat se spoustou aplikací a vychytávek, o kterých jsme mnohdy neměli ani tušení a které jsou nápomocné v učení. Něco si člověk jen zkusil, něco si nechává dál s tím, že je to pro něj to pravé. A tak to má i být, že se dogmaticky netvrdí, že něco je skvělé a jediné možné. Zde se mi líbila ta možnost volit sám - poslechy, knihy, aplikace. Dostávali jsme vše jako na zlatém podnose a jen si vybírali a ..to se mi líbí - a hlavně - hráli si. Komenský by zajásal.

A ta druhá věc přesahující jazykovou stránku kurzu, tou je vytvoření skupiny lidí, kteří si vzájemně pomáhají, volají, smějí se. Vznikla jedinečná komunita lidí, kteří se naživo nikdy neviděli a online si spolu dávají skleničku vína a klábosí anglicky (pozn. autora - s přibývajícím vínem je to horší, ne lepší). Já jsem na konci srpna narazila na Englishu, prošla recenze a ty mě nadchly, to je i důvod, proč se sepsání této věnuji tak řekněme zeširoka.

Péťa je nesmírně laskavá, trpělivá a neustále se usmívající, co je mi záhadou a nikdo to neví je, kdy vlastně spí? To, co vytvořila je unikátní systém. Kéž se již na prvním stupni zš začne také učit to, "jak se učit". Sama učím na vysoké škole a vím, že studenti se v podstatě neumí učit, nevědí jak na to, co je důležité, co méně. Děkuji moc za těch 6 nabitých týdnů!
Lucie Hasoňová, pedagogicko-vědecký pracovníkAbsolventka dvouměsíčního kurzu Jazyková výzva – angličtina
Kurz mě velmi obohatil v oblasti nových možností, jak se snadno učit nový jazyk, především seznámení se spoustou programů. Díky výzvě a podpoře ostatních jsem s cizím jazykem trávila mnoho času a to bylo jistě velkým přínosem.
Petra Bonková, Referent ČÚZK (rodičovská dovolená)Absolventka dvouměsíčního kurzu Jazyková výzva – angličtina
Kurz mi pomohl se zorientovat v obrovském množství metod, aplikací a způsobů jak se učit cizí jazyk. To vše pod vedením vždy optimistické a dobře naladěné Péti. A neméně prospěšné bylo i sdílení zkušeností, pokroků a nadšení s ostatními účastníky.
René Finsterle, veterinární lékařAbsolvent dvouměsíčního kurzu Jazyková výzva – angličtina
Poprvé se těším na svůj denní přísun angličtiny... Je tu spousta materiálů, kde si vyberu svou úroveň, postavila jsem se na pomyslný podstavec toho, co už umím, abych cítila pevnou půdu pod nohama a teď už jen nabaluji. Nikdo mě nestresuje rychlostí a něčím, čemu nerozumím, tím mi nepadá mé jazykové sebevědomí. Je to motivující. A to je právě ten hnací motor.
Renata P.Členka Real English Clubu
Kurz je zcela něco jiného než klasické kurzy, které probíhají pouze 1x do týdne a učí se podle učebnic - hlavně gramatika, bez poslechu, konverzace. Kurz předčil očekávání, je zde neuvěřitelné množství informací o tom jak se zlepšovat ve všech směrech.... je to prostě paráda. Skvělá a jedinečná Petra, která se věnuje všem studentům. Předkládá neuvěřitelné množství portálů, info nejen o jazyku ale i o mozku - krátkodobá a dlouhodobá paměť...
Yveta P., účetníAbsolventka dvouměsíčního kurzu Jazyková výzva – angličtina
Výborný kurz s výborným vedením. "Nadupaný" nejpotřebnějšími informacemi k dosažení co největšího pokroku v učení cizího jazyka. A taky možností si to všechno prakticky vyzkoušet. Vřele doporučuji.
Alena Zeisbergerová, učitelka angličtiny a francouzštinyAbsolventka dvouměsíčního kurzu Jazyková výzva francouzština
Kurz vřele doporučuji. Mne osobně pomohl zaměřit se na efektivnější způsoby učení. Výrazně jsem si zlepšila poslech a porozumění a odstranila ze studia některé špatné návyky. Velice oceňuji přátelské a příjemné vystupování lektorky, její bohaté technické znalosti výukových aplikací i promyšlený přístup k motivaci studentů. Navíc, znalosti z kurzu lze využít dlouhodobě a to i při výuce jiných jazyků.
Štefánia Kolman, logista v AČRAbsolventka dvouměsíčního kurzu Jazyková výzva – angličtina
Kurz je nabitý informacemi, radami, návody k užitečným aplikacím. Něco co by člověk hledal léta nebo se o tom ani nedozvěděl - tady je to krásně připravené, srozumitelně vysvětlené s přehlednými návody. A navíc je to zábavné a motivující, že nakonec učením strávíte daleko víc času než plánujete. Kurz byl úplně jiný než jsem očekávala a daleko lepší - tolik informací a milé prostředí je velmi motivující. Myslím, že člověku úplně pootočí úhel pohledu na učení jazyků jako takové...
Nela Křížková, lékárniceAbsolventka dvouměsíčního kurzu Jazyková výzva – angličtina
Nejlepší kurz jazyků, ve kterém jsem kdy byla. Peněz nelituji, stálo to zato. :-) Jsem nadšená, že konečně jsem našla cestu, jak se učit a vidím i pokroky...
PavlínaAbsolventka dvouměsíčního kurzu Jazyková výzva – angličtina
Kurz je super, jsem ráda, že jsem se zúčastnila. Skvělá možnost získat velké množství informací k efektivnímu učení jazyků ve skupině motivovaných parťáků, také seznámení se s novými možnostmi studia prostřednictvím moderních technologií, aplikací a portálů.
Marie Kmoníčková, lékařkaAbsolventka dvouměsíčního kurzu Jazyková výzva – angličtina
Ráda bych Ti vyjádřila dík za to, jak skvěle to děláš. Jsi vážně úžasná. :-) Myslím, že ostatní studenti to vnímají a hodnotí také tak, takže Ti to dělá jistě radost. Díky...

Vyhovuje mi, že se ke všemu, co prošvihnu živě, můžu vrátit. Máš skvěle udělaná videa v minilekcích. A protože to je fakt jednoduché a můžu si to přeříkat ještě, než to řekneš Ty, většinou se trefím a pak zažívám radost. :-)

Ale už jsem zjistila, že rozumím i těm jednodušším rozhovorům s rodilým mluvčím. Dokonce i tomu z podcastu z Londýna. Také obdivuji Tvoji trpělivost s námi začátečníky při konverzacích. Díky moc a držím palce."
Romana P., moderátorkaČlenka Real English Clubu
Revoluční a efektivní metoda učení jazyků, kdy Tě to opravdu baví a v krátké době uvidíš výsledky. Nejlepší investice, kterou pro sebe můžeš udělat. Děkuji za všechno a moc se těším na další spolupráci s Péťou.
Romana Krejsová, podnikatelkaAbsolventka dvouměsíčního kurzu Jazyková výzva – angličtina
Petra je skvělá, optimistická a povzbuzující. Věnovala se nám na 300%, když byl dotaz - za pár minut byla odpověď. Výzva vycházela z praktického užití jazyka. Mohu doporučit všem! Potkáte zde spoustu skvělých a pozitivních lidiček:-)
Zuzana Vajdíková, obchodní zástupceAbsolventka dvouměsíčního kurzu Jazyková výzva – angličtina
Kurz vysoko predčil moje očakávania. Kto má chuť učiť sa jazyky, tak tento kurz určite odporúčam. Mne ho tiež odporučila moja kamarátka a som rada, že som ho absolvovala. Kurz obsahuje nový a zaujímavý spôsob učenia sa jazykov. A, ak niekto váha, že sa začne učiť jazyk niekedy na budúce, tak nech si povie - Kedy, ak nie teraz - alebo - Keď nie teraz, tak nikdy.
Antónia Kúdelová, materiálová účtovníčka - skladníčkaAbsolventka dvouměsíčního kurzu Jazyková výzvaněmčina
Real English Club je opravdu nejlepší kurz angličtiny, který jsem absolvovala. Přesto, že jsem se již dříve naučila spoustu slovíček a gramatiky, nedokázala jsem je v praxi použít - nedomluvila jsem se. Dokázala jsem si s pomocí slovníku ledacos přečíst, ale mluvenému slovu jsem nerozuměla. Napsala jsem text v angličtině, ale pokud jsem měla promluvit, neuměla jsem známá slovíčka spojit do věty a vyslovit je nahlas. Bála jsem se komunikovat s obavou, že věta nebude gramaticky správná.

Nyní již vím, že se dá domluvit i s minimální slovní zásobou a i když nebude věta zcela gramaticky správně, ten druhý ji pochopí. Najednou slyším v písničkách známá slova, která se postupně spojují v celé věty, dřív to byl jen nějaký nesrozumitelný text. Pokud vidím film v originále, začínám rozumět kontextu. Mám z toho velkou radost a motivuje mě to pokračovat a nevzdávat to.

Z předchozích zkušeností jsem na učení jazyků zanevřela a řekla jsem si, že na jazyky prostě nemám talent a nikdy se v cizím jazyce nedomluvím. S Englishkou se učím velice ráda, těším se na každou novou lekci a konverzaci.
Jana TöningerováČlenka Real English Clubu
Kurz mě rozhoupal se konečně vrhnout na angličtinu. Je veden nenásilným způsobem a řekla bych, že i zábavně. Dostali jsme spousty různých tipů, jak se učit a bylo jen na nás, který způsob jsme si vybrali. Vždy bylo více možností. Nikdo mě do ničeho netlačil a bylo jen na mně, jak dlouho se budu denně věnovat angličtině. Krásně si člověk udělá každodenní rutinu bez násilí a omezování. Určitě bych doporučila kurz těm, kteří se stále točí v jednom kruhu a neví, jak z toho ven. Super vedení a podpora nejen od Peťi, ale i od celé skupinky.
Markéta Čechurová, účetníAbsolventka dvouměsíčního kurzu Jazyková výzva – angličtina
Absolvováním tohoto kurzu jsem si rozšířila své znalosti angličtiny a to hlavně díky svělé podpoře ze strany organizace kurzu (Péťa a Markéta), díky novým aplikacím, díky kolektivu fajn lidí. Je to veliká motivace pro další sebevzdělávání. Oceňuji velmi profesionální přístup. Mé hodnocení je jednoznačně kladné. Pro mé další studium angličtiny nemám důvod obracet se jinam.
Kateřina Širůčková, finanční poradceAbsolventka dvouměsíčního kurzu Jazyková výzva – angličtina
Studium tak, jak jste ho pojala vy, se mi opravdu líbí. Je vidět, že máte hodně moc zkušeností s výukou a dáváte do toho i kus srdíčka. Snažíte se naučit nejdřív to, co budeme potřebovat v běžném, jednoduchém hovoru. Takže už na začátku, pomocí jednoduchých vět, i když toho ještě moc neumím, můžu se vyjádřit jednoduše. To jsem dosud nikde nepoznala, proto mne tato výuka tolik nadchla. Žádné zbytečné, strojené fráze, ale první jednoduché věty. Je to perfektně sestavené.
Patricie B., bankovní poradceČlenka Real English Clubu
Nikdy jsem se takového kurzu neúčastnila, proto pro mě bylo velkým překvapením, jak to bylo do detailu propracované. Odnáším si zlepšení v mluvení, což pro mě byl největší strašák, porozumění a spoustu hodnotných a užitečných informací, které mně usnadní život v učení, které byly do té doby pro mě zcela neznámé. Péťa je skvělý lektor a dokáže Vás strhnout k neuvěřitelným výkonům. Za to jsem vděčná a moc jí děkuji.
Martina Molnárová, vedoucí pobočky sázkové kancelářeAbsolventka dvouměsíčního kurzu Jazyková výzva – angličtina
Kurz rozhodně splnil mé očekávání. Lépe řečeno, mile mě překvapil. To, že nám bylo předáno jednoduchou formou takové množství užitečných informací, bylo úžasné. Kurz stojí za to absolvovat. Student se zde seznámí s mnoha způsoby učení cizích jazyků, ke kterým by se bez absolvování tohoto kurzu nedostal. Postupy jsou jednoduché a krásně do sebe zapadají. Ten největší přínos vidím v tom, že se nejedná pouze o učení na 6 týdnů. Veškeré nové znalosti student může využívat v dalším učení.
Hana Chaloupková, hospodářka Speciální školyAbsolventka dvouměsíčního kurzu Jazyková výzva – angličtina
Nevěděla jsem do čeho jdu. Jsem ze staré školy, čekala jsem drcení slovíček a konverzace na určená témata. A nakonec jsem poslouchala co mě zajímá, mluvila o čem jsem chtěla, učila se pár slovíček denně způsobem který jsem si sama vybrala a bavil mě. To všechno s nasměrováním a pod Petřiným laskavým vedením. Bylo to fajn a já teď přesně vím, jak pokračovat aby se moje angličtina dál zlepšovala. Peti, moc díky!

Měli jsme výbornou partu a každodenní konverzace s Petrou v Englishce, nebo během dne s mými "spolužáky" mi pomohly nejen se přestat angličtiny bát, ale dokonce se z ní radovat. Bavilo mě to až tak, že jsem si dokonce i užila on-line lekci s rodilou mluvčí. Petra je nejen velmi zkušená a šikovná lektorka, navíc jako bonus dostáváte i její laskavou a podporující péči. Už se těším na další výzvu!
Petra NěmcováAbsolventka dvouměsíčního kurzu Jazyková výzva – angličtina
Péťo, musím říct, že to, co děláš, je úplně super. To je prostě nádhera, jakým způsobem to je všechno připravené. Lépe to už nikdo neumí.
Elena F., podnikatelkaČlenka Real English Clubu
Chtěla bych ti poděkovat za tvou neúnavnou práci a píli, kdy nás zásobuješ materiály a jakkoli podporuješ. Mnohdy se ptám, kde a kdy na to bereš energii. Přeji ti, ať jí máš stále hodně, a těším, že se opět uvidíme při konverzaci.
Alena Z., učitelka angličtiny a francouzštinyČlenka Real English Clubu
Petro, děkuji. Vaše lekce se mi moc líbí a baví. Každý den se těším, až si pustím další.
Klára H., kosmetické a nehtové studioČlenka Real English Clubu
Kurz bych doporučila všem, kteří v angličtině tápou a potřebují najít správný směr pro svou výuku. Skvělá komunita jazykových nadšenců a profesionálů. Za několik týdnů jsem se zlepšila v porozumění a komunikaci.
BlankaAbsolventka dvouměsíčního kurzu Jazyková výzva – angličtina
Fajn kurs, úžasný přístup lektora, který nabízí, pomáhá ale nic nevnucuje, poskytuje mnoho výukových portálů. Je fajn, jak upozorňuje, které ty portály jsou za úplatu a jak fungují, a co je zdarma. Úžasná podpora v tom, že jsem si mohla vyzkoušet co je i za úplatu, ale v rámci kursu to bylo zdarma, perfektní technická podpora, úžasné navedení jak si který program zpřístupnit a jak funguje. Možnost, kdo chtěl, cokoliv prodiskutovat.
Marie Kopečková, vedoucí skladuAbsolventka dvouměsíčního kurzu Jazyková výzva – angličtina
Kurz mi nabídl mnoho nových podnětů. Po celou dobu byla Peťa k dispozici zodpovědět jakoukoli otázku a to i několikrát :). Díky kurzu jsem se naučila naplánovat čas a tím se i učení stalo daleko efektivnější. Měli jsme možnost vyzkoušet nové aplikace pro učení jazyka a to i s vysvětlením jak je používat, čeho se vyvarovat. Díky motivačním úkolům jsem se pomalu ale jistě posouvala každým týdnem k mému cíli, dokázat sledovat filmy v originále, nebát se mluvit a domluvit se. A jako bonus navíc bezva lidi co se ve Výzvě sešli.
Ela Kousková, asistentkaAbsolventka dvouměsíčního kurzu Jazyková výzva – angličtina
Kurz byl pro mě opravdu přínosným, jelikož jsem poznala spoustu nových aplikací, ale hlavně mi Péťa ukázala, jak se s nimi pracuje a to bylo pro mne opravdu přínosem a úsporou času. Byl pro mne i motivačním, jelikož jsem viděla, jak pracují ostatní v kurzu a samozřejmě jsem poznala nové skvělé "spolukurzovníky" a byla to super jízda :))
Andrea Kvasnicová, účetníAbsolventka dvouměsíčního kurzu Jazyková výzva – angličtina
Kurz byl pro mne nesmírně přínosný. Dostalo se nám toliko informací, co za celý ,,studijní život" ne. Věřím, že pokud budu pokračovat v cestě, na kterou nás kurz navedl, konečně odbourám všechny bloky z učení angličtiny, z toho, že už to nikdy nepůjde. Kurz bych všem na 100% doporučila. Nejen kurz ale i celý Real english club!
Jitka Kopernická, fyzioterapeut Absolventka dvouměsíčního kurzu Jazyková výzva – angličtina
Nejlepší investice do studia jazyků, kterou jsem kdy v životě udělala. Po absolvování téhle výzvy už můj život nikdy nebude takový jako dřív, otevřel mi dveře do světa cizích jazyků. Jestli váháte, jestli do toho jít, tak neváhejte a připojte se. Je to jízda a stojí to za to!
Lucie Kadlčková, administrativní pracovniceAbsolventka dvouměsíčního kurzu Jazyková výzva – angličtina
Kurz mohu jen doporučit, pokud se člověk chce v jazyce posunout dopředu hodně rychle. Je ale třeba zmínit, že rychlý pokrok vyžaduje to, že člověk musí opravdu na sobě tvrdě makat, přitom zároveň, díky Englishčiným radám, to jde zvládnout i s lehkostí.
Veronika, učitelkaAbsolvent dvouměsíčního kurzu Jazyková výzva – angličtina
Jazykovou výzvu jsem si velmi užila. Pro učení jazyků jsem se úplně nadchla. Těšila jsem se na každou volnou chvilku, kterou se mohu učit nebo jen tak odpočívat u poslechu. Vzájemná motivace lidí ve skupině byla fantastická.
Michaela Vinšová, zdravotní sestraAbsolventka dvouměsíčního kurzu Jazyková výzva – angličtina
Kurz je nabitý informacemi, radami, návody k užitečným aplikacím. Něco by člověk hledal léta nebo se o tom ani nedozvěděl - tady je to krásně připravené, srozumitelně vysvětlené s přehlednými návody. A navíc je to zábavné a motivující, že nakonec učením strávíte daleko víc času než plánujete. Kurz byl úplně jiný než jsem očekávala a daleko lepší - tolik informací a milé prostředí je velmi motivující. Myslím, že člověku úplně pootočí úhel pohledu na učení jazyků jako takové.
Nela Křížková, lékárniceAbsolventka dvouměsíčního kurzu Jazyková výzva – angličtina
Moderní kurz, kde se člověk mimo učení jazyka naučí i používat aplikace.Nejlepší je, že si každý může vybrat svoji cestu a učí se s tématy, které ho baví. Žádné nudné biflovaní.
Pavlína Gajdošíková, asistentkaAbsolventka dvouměsíčního kurzu Jazyková výzva – angličtina
Bezkonkurenční. Plno pro mě nových informací, jak se učit, kde hledat a jaké jsou možnosti a samozřejmě super a okamžitá podpora při technických problémech. :-)
Denisa Pecharová, nákupčíAbsolventka dvouměsíčního kurzu Jazyková výzva – angličtina
Kurz představuje zcela odlišný způsob učení jazyků, než na jaký jsme běžně zvyklí. Odlišnost spočívá především v tom, že tento kurz je skutečně efektivní. Během několika týdnů se mi velmi výrazně zlepšilo porozumění, mluvení, obohatila se mi slovní zásoba. Peťa vytvořila úžasné prostřední, kde se navzájem všichni motivují, podporují a dodávají odvahu. Učení s Peťou je velmi návykové. Peťo, děkuji Ti za tento jedinečný kurz. :)
Martina Tomášková, státní zaměstnanecAbsolventka dvouměsíčního kurzu Jazyková výzva – angličtina
Kurz je báječný, určitě bych ho doporučila. Setkává se tady spoustu inspirujících lidiček, kteří dokáží opravdu povzbudit.
Renata Mikešková, kvalitář v optickém provozuAbsolventka dvouměsíčního kurzu Jazyková výzva – angličtina
Jednou větou - nedokážu si představit jak tento kurz udělat ještě lépe.
Iva J., asistentka-vychovatelkaAbsolventka dvouměsíčního kurzu Jazyková výzva – angličtina
Kurz naprosto splnil moje očekávání nebo spíše předčil. Učení mne začalo neskutečně bavit. Petra je velký motivátor. Zkusila jsem věci, které bych bez ní a tohoto kurzu nikdy nezkusila - např. objednat si lekci s rodilým mluvčím. Ale to je jen špička ledovce. Kurz byl naplněn velkým množstvím informací. Poznala a vyzkoušela jsem plno nových aplikací na učení. Petra nám ukázala, jak si udělat systém v učení. Co dělat, když nemám moc času na učení. Poznala jsem plno úžasných lidí.

Jednoduše řečeno - tento kurz mne naučil a ukázal cestu, jak se dál zlepšovat v angličtině. Tento kurz vlastně nebyl jen o angličtině, ale i o tom, že když něco budu chtít a půjdu si za tím, tak to zvládnu. :-)
Naďa Vlčková, ekonomkaAbsolventka dvouměsíčního kurzu Jazyková výzva – angličtina
Tento kurz se stal výjimečnou komunitou, kde se kromě jazyka učíme také sounáležitosti a podpoře, což je pro mne velmi důležité. Děkuji.
Hana Hanáčková, účetníAbsolventka dvouměsíčního kurzu Jazyková výzva – angličtina
Moje účast ve výzvě byla pro mne velmi užitečná, protože metody výuky byly vysvětleny do hloubky a nemusela jsem nikde nic hledat a zdržovat se.
Marcela Schindlerová, ekonomkaAbsolventka dvouměsíčního kurzu Jazyková výzva – angličtina
Kurz Jazyková výzva je velmi intenzivní. Seznámili jsme se s mnoha zajímavými aplikacemi, pomůckami a hlavně postupy pro usnadnění výuky angličtiny a zlepšování se v porozumění, mluvení, slovní zásobě a četbě. Jsem ráda, že jsem kurz absolvovala, rozšířilo mně to obzory v učení jazyka, poznatky a řadu aplikací budu rozhodně využívat i v budoucnu.
Hana Jirovcová, podnikatelkaAbsolventka dvouměsíčního kurzu Jazyková výzva – angličtina
Je to nejlepší forma výuky, jakou jsem kdy absolvovala, protože člověka udržuje pravidelně v kontaktu s jazykem tím, že podporuje jeho nadšení k učení.
Pavla F.Členka Real English Clubu
Je radost se učit s Englishkou. Jedete autem a posloucháte Englishku do ucha, opakujete si minilekce u kadeřnice, když vám barví vlasy, projíždíte si Quizlet, když čekáte u lékaře. S moderní technologií je radost se učit s Englishkou. Děkuji a rozhodně doporučuji.
Gabriela HajskáČlenka Real English Clubu
Klub se mi líbí moc - je úžasný! Díky procvičování a konverzacím už nemusím nad každou jednotlivou větou přemýšlet, co znamená.
Než jsem vstoupila do klubu, tak jsem už dlouho přemýšlela o tom, že musím se svojí angličtinou něco udělat ale pořád nepřicházelo nic, co by mě nadchlo. Až mi jednou kamarádka řekla o Englishce - vychválila ji do nebe a bylo rozhodnuto. Takže od té doby vřele doporučuji - pokud chce člověk se svojí angličtinou něco udělat, tak není lepšího rozhodnutí, než vstoupit do Real English Clubu.
A ještě je na tom úžasné to, že ji máte vlastně všude sebou a můžete konverzovat odkudkoliv - teda pokud máte signál a mobilní data. :-)
Lenka MarákováČlenka Real English Clubu
Velká spokojenost. Líbí se mi variabilnost učení. Klub bych jednoznačně doporučila. Již dlouho jsem hledala angličtinu online a tu je vše na jednom místě. Každý si najde, co potřebuje a je na každém, zda se posune a zlepší v komunikaci.
Jana KubíkováČlenka Real English Clubu
Klub bych určitě doporučila. Je úžasně propracovaný a skvěle se s ním učí.
Eva JandováČlenka Real English Clubu
Jsem nadšená. Je to velmi promyšlený, neustále se rozvíjející projekt. Péťo jsi skvělá, je vidět, že vycházíš ze svých osobních zkušeností, že neustále hledáš další a další možnosti, jak nám studentům pomoci zvládnout anglický jazyk včetně jeho záludností a hlavně bez ohledu, na jaké úrovni účastník kurzu je. Tzn. přínosné pro nás začátečníky, ale i pro pokročilé. Velké poděkování patří i Markétce. Zlepšení vidím zejména v konverzaci, v případě nouze v zahraničí si opravdu vzpomenu. Doslova nadšené jsou obě dcery v zahraničí a pějí slova velké chvály.
Hana ČernohousováČlenka Real English Clubu
V klubu je spousta možností učení a každý si najde, co mu nejvíce vyhovuje. Líbí se mi pozitivní přístup lektorky a  vzájemná motivace účastníků.
AnnaČlenka Real English Clubu
Klub doporučuji všem svým známým. Tento způsob učení je to nejlepší, co jsem kdy zkoušela. Moc mě baví konverzace. Je u toho občas velká legrace. Každý si musí vybrat z té velké nabídky možností učení a učebního materiálu.
Blanka ŘehákováČlenka Real English Clubu
Dost jsem se bála a styděla, že budu špatně mluvit. Díky klubu pociťuji v konverzaci zlepšení a zároveň se poslechem zlepšuji v porozumění. Je to výborný projekt, kde najde vše jak začátečník, tak i pokročilý.
Eva PitrováČlenka Real English Clubu
Jsem v klubu velice spokojená. Lépe rozumím a zlepšila jsem se v mluvení. V Englishce jsem získala pravidelný návyk učení. Peťa nás zahrnuje spoustou výukových materiálů, novinkami a dokáže perfektně motivovat. Určitě doporučuji komukoliv.
Zdena K.Členka Real English Clubu
Klub doporučuji a všude říkám, že lepší startovací prostředí pro učení angličtiny prostě nikdo nikde nenajde. Všechno je nám dáno jak na stříbrném podnose a velmi jednoduchou formou.
Olga JansováČlenka Real English Clubu
Moc se mi líbí náplň, způsob učení, kvalita všech materiálů a celkové vedení a podpora. Vše je na vysoké úrovni a předávané s láskou a nadšením. Zlepšila jsem se především ve slovní zásobě, komunikaci a díky poslechu dokonce i v porozumění, což byl můj největší problém! Jednoznačně bych doporučila studium v REC všem, kdo touží v budoucnu a už napořád plynně a bez problémů komunikovat anglicky, rychle se zlepšovat a už se nebát promluvit.
Hana Jirovcová, podnikatelkaČlenka Real English Clubu
Klub je výjimečné místo, kde si každý najde svoji cestu a jako bonus se seznámí s fajn lidmi.
Markéta PetirováČlenka Real English Clubu
Klub je super. Zrovna začínám a těším se na konverzace. Vyzkoušela jsem i jiné on-line učení, ale Englishka je nejlepší.
Lenka VelíškováČlenka Real English Clubu
Real English Club doporučuji 100%. Jsem velmi ráda, že mohu být součástí tak propracovaného systému učení , který ve mně začíná přenastavovat můj pocit, že na jazyky nemám talent a nikdy se anglicky nenaučím. Nyní jsem z učení angličtiny nadšená a lituji, že jsem Englishku neobjevila dřív. Pociťuji veliké zlepšení hlavně v mluveném projevu, ztrácím stud a ostych. Angličtina mě začala velmi bavit a stává se z ní závislost.
Michaela Vinšová, zdravotní sestraČlenka Real English Clubu
Klub je opravdu skvělý a jsem ráda, že jsem ho objevila. Nabízí opravdu vše, co k učení jazyka potřebuji, učení je komplexní a pestré. Možnost konverzací je úžasná a příjemná lektorka je třešničkou na dortu! Zlepšila jsem se, dá se říct, ve všem.
Eva HorčíkováČlenka Real English Clubu
Díky klubu se zlepšila moje slovní zásoba a hlavně poslech a mluvení. Vše je přehledné, máme na výběr mnoho materiálu, ze kterého se dá vybrat podle nálady nebo potřeby. REC bych neváhal někomu doporučit, protože se za ním skrývá skvělá lektorka a za ní spousta perfektní práce, její neutuchající energie něco zlepšit a každému pomoci. Zvu každého, ať to zkusí a pak už od toho neodejde.
Pavel FrodlČlen Real English Clubu
Konečně něco umím! Rozšířila jsem si slovní zásobu a začínám mluvit a baví mě to. Klub vřele doporučuji nejen kvůli skvěle vytvořenému učivu - vyprávění Englishky, videa se slovíčky, možnost vytisknout si slovní zásobu a texty, učení pomocí aplikací, podcasty, rozhovory s rodilým mluvčím a jiné, ale hlavně kvůli báječné lektorce Petře, která svým přístupem udržuje báječnou a motivující atmosféru v celém klubu, takže člověk má radost z učení. 😉 Děkuji Ti, Petro!
Helena AndrejcoČlenka Real English Clubu
Díky klubu se zlepšila moje slovní zásoba a líp se mi mluví. Materiály od Englishky jsou výborně zpracované, super je pohodlná forma konverzace z domova a fajn kolektiv lidí.
Petra BanzetováČlenka Real English Clubu
Klub je úžasný a jsem ráda, že jsem na něj narazila. Způsob učení, který baví, člověk vlastně ani jako učení nevnímá. Zlepšila jsem se v komunikaci i porozumění a taky jsem načerpala a zaktivizovala spoustu nových slovíček.
Pavína Gajdošíková, asistentkaČlenka Real English Clubu
Nikdy předtím mě nic nemotivovalo se tolik obklopit angličtinou. Najednou mi angličtina přijde jako součást mého života. Konverzace jsou fakt super věc. Mluvím denně a přestala jsem se bát vlastního hlasu, když promluvím anglicky. Englishka je pro mě unikátní v tom, že mě jaksi samovolně obklopila angličtinou, nehustí do mě gramatiku a neustále mě motivuje.
Ela Kousková, asistentkaČlenka Real English Clubu
Klub je pro mě velkou motivací i přes to, že angličtinu nepotřebuji ke své práci a je to ” jen” můj koníček. Nikdy jsem nezažila při učení angličtiny větší závislost, jsem stále natěšená, jelikož naše lektorka pro nás vymýšlí stále nova překvapeni. Překonala jsem stud a strach z mluvení a opravdu se to vyplatilo.
Andrea KvasnicováČlenka Real English Clubu
Za celkem krátkou dobu v klubu jsem se zlepšila v porozumění , začala jsem pomalu konverzovat a získávám sebedůvěru. Je to zábavné a motivující učení. Vše je krásně přehledné a vidím na sobě opravdu velké pokroky. Učím se každý den, což je právě tím, jak krásně je vše zpracované. Moc mě to baví.
Veronika BaumrukováČlenka Real English Clubu
V klubu se mi moc líbí, jsi úžasná motivátorka a víš, jak na nás. Neustále nám servíruješ novinky a ani si neuvědomujeme, že se učíme … Englishka je skvělá partnerka se spoustou tipů, nápadů, návrhů a vede nás reálnou cestou. Neslibuje nereálné pokroky, ale ukáže jak jednodušeji dosáhnout cíle.
Lenka PetrováČlenka Real English Clubu
Myslím, že i když v klubu nejsem dlouho, už jsem se zlepšila a hlavně se v naší skupince nebojím mluvit. Klub jednoznačně doporučuji. Vynikající lektorka Péťa, perfektně zpracované podklady k učení a pořád něco nového, na co se můžeme těšit.
Patricie BlažkováČlenka Real English Clubu
Díky klubu pociťuji zlepšení po všech stránkách: čtení, poslech i konverzace. Doporučuji ho pro motivační a rodinné prostředí.
Květa K.Členka Real English Clubu
Stručně? Jsem nadšená :-) ! Jsem v klubu čtyři měsíce a v dubnu jsem se určitě neuměla vyjadřovat k tématům, které jsme již probrali. Dnes se zjednodušeně dovedu vyjádřit k základním tématům. Zlepšil se mi poslech a čtou se mi lépe zjednodušené příběhy. Už jsem do Englishky dovedla dvě kamarádky a pokud zjistím, že někdo další potřebuje učitelku angličtiny, dovedu ho do REC taky :-). Důvody: Báječně zpracované materiály k tisku i poslechu, rozhovory s rodilým mluvčím, vyprávění Englishky, pravidelné konverzace. A dvě třešničky na dortu - 1) stále veselá a dobře naladěná učitelka Petra, 2) nová přátelství.
Hana ChaloupkováČlenka Real English Clubu
Klub je hodně akční a nápaditý, moc se mi v něm líbí. Mnoho zajímavých materiálů, úžasný a neúnavný mentor. Doporučila jsem ho několika kamarádkám. Moooc velký dík.
Yveta PospíšilováČlenka Real English Clubu
Náš Club je silně návykový, jsem zakládající člen a je to lepší a lepší. Určitě doporučuji. V klubu je mnoho materiálů k učení. Mám ráda minilekce, při nich se hodně naučím a pak vše zopakujeme při konverzacích. Super je i možnost osobního koučinku. Jsem nadšená z audioknihovny – zprávy, podcasty – super. Super je i program na procvičování slovíček.
Lucie TepláČlenka Real English Clubu
V klubu se mi moc líbí, je to velice kreativní a maximálně motivující forma učení jazyka. Díky neskutečně laskavým a vstřícným mentorům. Získala jsem větší sebevědomí v jazyce a ztrácím ostych mluvit, což byl můj velký problém. Stejně asi jako většiny studentů. Klub určitě doporučuji.
Daniela PtáčkováČlenka Real English Clubu
Jsem absolutně spokojená a nadšená. Mám větší jistotu při konverzaci a rozhodně i v porozumění a poslechu.
Hana SložilováČlenka Real English Clubu
Systém Englishky je velice dobře a svěže nastavený, vše je jednoduše vysvětleno i pro začátečníky a věčné začátečníky. Učení jsem propadla.
Veronika MartinákováČlenka Real English Clubu
Jsem opravdu nadšená, že můžu být součástí clubu a hlavně vidím, že se pomalu ale jistě posouvám kupředu. Začala jsem mluvit. Real English Club doporučuji. Péťa je naprosto skvělý učitel, velký nadšenec do jazyků, neustálý optimista a věnuje se nám opravdu POŘÁD. Díky Péťe, kamarádům v clubu, materiálům, které máme k dispozici mě angličtina konečně baví a začínám na ni mít závislost. Skvěle vypracované všechny materiály a neustálé novinky na FB mě nenechají "usnout na vavřínech ". Děkuji moc. :-)
Věra Kandorfová, učitelka v MŠČlenka Real English Clubu
Díky online klubu víc rozumím poslechu a také si myslím, že jsem pohotovější v odpovědích. Rozhodně doporučuji. Je to skvělý koncept. Celkově je skvělé, jak moc se lze efektivně obklopit cizím jazykem z domova.
Leona FučíkováČlenka Real English Clubu
Díky anglickému klubu lépe rozumím a rychleji se mi vybavují např. odpovědi v angličtině na otázky. Je to nejlépe zpracovaná výuka AJ, jakou jsem zatím poznala.
VlaďkaČlenka Real English Clubu
Z klubu jsem nadšená, jsem šťastná, že jsem na Englishku narazila. Za dobu učení v klubu se rapidně změnil můj přístup k mluvení i schopnost mluvit a vyjádřit se. Real English Club doporučuju kudy chodím. Lepší, efektivnější a osobnější vedení a servis ve výuce jazyka si vůbec nedokážu představit.
Markéta KalacskováČlenka Real English Clubu

Máte otázky? 

Napište nebo zavolejte. Pokud nemůžeme, zavoláme zpátky, až to půjde.