ANGLIČTINA NA CESTY

Online videokurz pro začátečníky a mírně pokročilé

Jedinečný kurz, ve kterém si osvojíte nejdůležitější cestovatelské minimum cobydup.

 

Ihned ke studiu tudy:

Přáli byste si vycestovat, ale bojíte se:

 • že si nebudete umět požádat o pomoc v případě problému?
 • že si nedokážete objednat jídlo v restauraci?
 • že si nebudete umět vyřídit ubytování?
 • že si zkrátka nebudete umět poradit v nejčastějších situacích, které nás na cestách potkávají?

Chápu, pojďme to změnit.

Připravila jsem pro vás on-line kurz, do kterého jsem pro vás vybrala ty nejužitečnější fráze pro cestování a upravila je do co nejjednodušší podoby. Díky tomu vznikl jedinečný kurz Angličtina na cesty, ve kterém si osvojíte nejdůležitější cestovatelské minimum během několika hodin.

Musím Vám říct, že současný kurz "Angličtina na cesty" je přesně to, co jsem potřebovala - jasná, zřetelná a čistá výslovnost - perfektní opáčko, ideální nápad vždy po týdnu otevřít další téma! Takhle jsem si to představovala.
Lenka
Moc se mi tento kurz líbil! Nápad s videem byl skvělý a studium mě opravdu bavilo. Přesně to, co jsem potřebovala - slyšet jasnou a zřetelnou výslovnost bez dalších rušivých zvuků a navíc na téma cestování! Moc bych si přála pokračování. Budu se těšit!
Hanka

Co budete umět po absolvování kurzu?

 • Poradíte si v častých situacích
  Třeba si požádáte o pomoc, když to budete potřebovat nebo se doptáte na nějaké základní informace.
 • Domluvíte se s cizinci
  Pomocí jednoduchých vět a frází.
 • Odbouráte stres a strach
  Až příště vycestujete, nebudete se cítit naprosto ztracení.

Tento kurz byl sestaven pro začátečníky, kteří tápají v tom, jak se anglicky zeptat na cestu, jak si objednat jídlo v restauraci, ubytovat se v hotelu atp. Ale přijde určitě vhod i mírně pokročilým, kteří by si chtěli praktickým způsobem oprášit užitečné fráze v angličtině.

Co vše na vás v kurzu čeká

Budete mluvit!
Po celou dobu kurzu budete mluvit. Kteroukoli část kurzu si můžete kdykoli zopakovat, až vám bude zcela známá. Díky tomu dokážete na konci tvořit věty sami a poradit si v praxi v reálných situacích.

A K TOMU:

 • 30+ KRÁTKÝCH VIDEÍ
  V každém videu si projdeme slovní zásobu, kterou budeme používat. Procvičíme si užitečné fráze a tvoření jednoduchých vět na dané téma. Prakticky. Jednoduše. A bez dlouhého vysvětlování.
 • MP3 NAHRÁVKY
  Namluvené rodilými mluvčími.
 • PRACOVNÍ SEŠIT
  Se slovní zásobou, frázemi a českým překladem.
 • E-BOOK
  12 tipů pro efektivní studium

Jedná se o online kurz, který si můžete pustit odkudkoli, kde máte přístup k internetu. Můžete studovat kdykoli, kdy se vám to hodí, a pokračovat tam, kde jste minule skončili. Celkové prostředí kurzu je velmi intuitivní.

Péťo (mohu-li vůbec tykat), jseš fakt dobrá. Jak jsem napsal již v dotazníku, skvěle zpracované, dobře prezentované, v praxi určitě použitelné. Líbí se mi i tempo (stihnu si to v hlavě srovnat). Uvítal bych více témat zpracovaných tímto způsobem. Člověku se to zapíše dobře do mozku a na cestách se nemusí obávat.

Děkuji za tento kurz. Velmi se mi líbil. Jednotlivá témata velmi výstižně a srozumitelně vysvětlena a v daných situacích vše dostatečně použitelné. Učí se to samo.... "
Pavel Frodl
Studuji Váš kurz Angličtina na cesty. Perfektní. Kurz máte perfektně sestavený. Zvedla jste mi svým kurzem větší motivaci. Kurz si pouštím téměř každý den.
Lenka

V tomto jedinečném online kurzu si osvojíte nejdůležitější cestovatelské minimum během několika hodin. Budete si umět poradit v častých situacích a až příště vycestujete, nebudete se cítit naprosto ztracení.

A to za cenu 990 Kč!

Na celý kurz vám navíc dávám 7 denní garanci vrácení peněz, jeho zakoupením vůbec nic neriskujete.


Kdo pro vás kurz připravil?

Jmenuji se Petra Šolcová. Cizí jazyky vyučuji v kurzech pro dospělé už 20 let. Za tu dobu jsem pomohla přes 3.000 studentům z 30 zemí zlepšit se nejen v gramatice a slovní zásobě, ale především v komunikaci a porozumění, a tak jsem si jistá, že mám řešení i pro vás.

Jazyky vyučuji netradičně. Sleduji novinky v jazykovém vzdělávání, vyvíjím vlastní výukové metody, testuji nové aplikace a inspiruji se u polyglotů. Je tomu už 15 let, co jsem uvedla v život svou první efektivní metodu pro studium jazyků.

Sama jsem se učila už 10 jazyků. Čtyřmi cizími jazyky (anglicky, německy, španělsky a rusky) se obstojně domluvím a několika dalšími se dorozumím na základní úrovni, která mi stačí pro jednoduchou komunikaci při cestování.

VŠ studiumPřekladatelství – tlumočnictví: angličtina, němčina (Bc.), Anglická filologie (Mgr.), Učitelství anglického jazyka a literatury pro SŠ (Mgr.).
Postgraduální odborné vzděláníEvropský kurz konferenčního tlumočení (Euromasters), Juridikum - právní minimum pro překladatele a tlumočníky + několik desítek odborných jazykových a profesních kurzů.
Zahraniční pobyty a stážeIrsko (University of Limerick), Rakousko (Universität Wien), Francie (Université Sorbonne-Nouvelle, ESIT), Německo (Johannes Gutenberg-Universität Mainz), Belgie (evropské instituce), Anglie, USA aj.

OBJEDNÁVKA