REAL ENGLISH CLUB

1. online klub pro angličtináře

Rozmluvte se a začněte rozumět mluvené angličtině s Peťou.

Začněte si angličtinu užívat, získejte sebevědomí i nové přátele.

Nenechte si ujít téma měsíce.

Právě teď posloucháme a mluvíme o: cestování.

Většina lidí se učí jazyky mnoho let, ale běžné hovorové řeči přesto ani po letech nerozumí a na veřejnosti se bojí promluvit.

Při učení se soustředí na gramatiku, doplňují cvičení nebo se šprtají slovíčka, ale s tím jak se domluvit s kolegou ze zahraničí, jak začít rozumět seriálům, audioknihám nebo zprávám v televizi a jak se naučit jazyk pohotově používat v praxi si neví rady.

Vím, že NEJLEPŠÍ ZPŮSOB jak mohu druhým pomoci zlepšit se v porozumění a mluvení – ať jsou na začátku nebo mnohem dál –

 

je provázet je na jejich cestě dlouhodobě, týden po týdnu, měsíc po měsíci.

Proto jsem se rozhodla spustit SPECIÁLNÍ ČLENSKÝ KLUB, ve kterém budu druhým pomáhat zlepšit se právě V POROZUMĚNÍ A MLUVENÍ, protože to je to hlavní, co potřebujeme a chceme umět, a přitom s tím bojujeme ze všeho nejvíc.

První český jazykový klub svého druhu, ve kterém se věnujeme porozumění a mluvení, je určen výhradně angličtinářům.

Chci z učení udělat ten nejúžasnější zážitek, který přinese členům TRVALOU PROMĚNU.

 • Aby získali potřebné sebevědomí,
  nebáli se komunikovat a domluvili se bez obav všude, kde budou chtít angličtinu využívat.
 • Aby rozuměli, když je někdo osloví na ulici,
  mohli si pustit zprávy ze zahraničí nebo sledovat televizní programy v angličtině, budou-li chtít.

Vše postupně, krok za krokem, po malých krůčcích.

Čekají na vás jazykové videolekce, mp3 nahrávky s mluvenou angličtinou, speciální jazykový koučink, rozhovory s rodilým mluvčím, společná živá vysílání, konverzace a spousta dalšího.

Moc děkuji za Tvoje nadšení a pozitivní jednání. Mám radost, že jsem si vybrala Tebe při mé cestě k učení se anglicky. ♥️
Kristýna H.asistent pedagoga v MŠ
Péťo moc Ti děkuji za podporu i rady, bez tebe bych to již vzdala. Jsem ráda, že jsem tě poznala, jsem vděčná za Tvou podporu a také za skvělou partu lidiček v našem klubu. Vy mě nakopáváte a posouváte dál.
Andrea D.

Je pro vás Real English Club vhodná volba?

V klubu vás ráda přivítám, pokud:

 • Jste s angličtinou na úplném začátku
  nebo si chcete angličtinu od základu zopakovat. Pro začátečníky je v klubu vyhrazena speciální sekce, ve které se věnuji pouze jim.

nebo

 • Ovládáte základy, ale nerozumíte a bojíte se mluvit.
  Mám jasnou strategii jak se v tomhle zlepšit, která pomohla už mnoha studentům. V klubu bude také dostatek příležitostí ke komunikaci se členy nebo přímo se mnou, a tahle část mě osobně velmi těší.

nebo

 • Jste se s porozuměním a mluvením zasekli na jakékoliv úrovni (a to i té vyšší – jako B2 nebo C1).
  Pokud s tím chcete pomoci, jste vítáni. Součástí jsou i živá vysílání a Neurolanguage coaching, takže, ať máte jakýkoli problém, pomůžu vám se posunout.

V Real English klubu je vítán každý, kdo se chce zlepšit v porozumění a mluvení v angličtině, chce na sobě pracovat, motivuje ho kontakt se skupinou lidí, kteří jdou za stejným cílem a chce do sebe týdně investovat alespoň 60 – 90 minut času – nikoli najednou ale rozdělených do menších částí.

0 angličtinářů se zlepšuje
v mluvení a poslechu pohodovým způsobem z domova.

Od úplných začátečníků po pokročilé (A1–C1).

 

Přidáte se k nám?

Jazykový klub je úžasný. Smekám nad přípravou, provedením, formou. Super. :)

Škoda, že tenhle projekt nezačal o pár let dřív. Na mateřské bych ho 100 % využila. Když si představím těch hodin, co jsem v zimě strávila venku s kočárkem bez možnosti si sednout, případně dělat něco jiného. :) Ale nevadí, angličtina mě baví, cíl plynně se domluvit a případně jednou možná i rozumět filmům a seriálům v originálním znění stále je, tak to jen bude trval o trochu déle.

Děkuji za skvěle připravené materiály a vlastně vůbec za myšlenku něco takového vytvořit.
Jana H.
Ráda bych Ti vyjádřila dík za to, jak skvěle to děláš. Jsi vážně úžasná. :-) Myslím, že ostatní studenti to vnímají a hodnotí také tak, takže Ti to dělá jistě radost. Díky...

Vyhovuje mi, že se ke všemu, co prošvihnu živě, můžu vrátit. Máš skvěle udělaná videa v minilekcích. A protože to je fakt jednoduché a můžu si to přeříkat ještě, než to řekneš Ty, většinou se trefím a pak zažívám radost. :-)

Ale už jsem zjistila, že rozumím i těm jednodušším rozhovorům s rodilým mluvčím. Dokonce i tomu z podcastu z Londýna. Také obdivuji Tvoji trpělivost s námi začátečníky při konverzacích. Díky moc a držím palce."
Romana P.moderátorka

Po 20 letech výuky a spolupráci s několika tisíci studenty cizích jazyků vím, že pokud chcete dosáhnout skutečných výsledků, potřebujete jasnou strategii a mentora, který vás na vaší jazykové cestě dlouhodobě povede.

A přesně to získáte členstvím v 1. online klubu pro angličtináře

za cenu 650 Kč

450 Kč / měsíc

V tuto chvíli platí pro nově přihlášené zvýhodněná cena. Přihlášeným členům zůstává zvýhodněná cena trvale i poté, co se cena pro nové členy navýší.


Moc děkuji za pro mne nový objev způsobu učení - videa, nahrávky.... vše je super. Moc mne to baví a snažím se využívat každou chvilku, jen se pak přistihnu, že poslouchám a nežehlím... :-)
Nela K.lékárnice a maminka na mateřské
Chtěla bych touto cestou poděkovat, co pro nás děláš. Snažím se si vše pustit, to je materiálů, které nám umožňuješ! Úplně jsem propadla hře, jak jsi říkala, problém je se odtrhnout. Opravdu skvělé a já navíc jsem hravá. Ještě jednou velký dík, děláš to skvěle.
Hana Č.seniorka
Péťo, moc děkuji. (...) to nadšení jsem nastartoval jenom díky tobě a tvému způsobu nenuceného učení. Není to prostě biflování, člověk se to učí tak nějak spontánně. A přiznám se, že jsem tenhle druh výuky ještě nezažil. I když jsem zkoušel všelijaké kurzy, i předtím, ale tady mě nadchlo hlavně ta možnost učit se rozumět a mluvit. Což považuju za prioritu. Díky za vše. Jinak jsem si nikdy nemyslel, že mě někdy angličtina bude tak bavit. Tohle je obrovská motivace.
Ladislav K.nevidomý masér
Ahoj Péťo, s počítačovou technikou těžce bojuju, počítala jsem s velkým úspěchem, pokud Tě v mobilu uvidím a uslyším a vůbec jsem si nedovedla představit, že uvidím i ostatní a dokonce oni mě!? Doteď se z toho nemůžu vzpamatovat, bylo to super! Jinak jsem moc ráda, že polovina je úrovní do A2 a že máme stejný cíl.
Hanka J.důchodkyně
Vytiskla jsem si hned ráno další materiály z Real English Clubu a už v autě poslouchala několikrát. Moc moc díky za vše, jsi skvělá, obdivuji Tvůj neustálý úsměv a radost. Zvládáš neskutečné množství práce.
Libuše L.učitelka
Jsem ráda, že jsem měla to štěstí a objevila jsem Vás a mohu se angličtinu konečně učit svým tempem při práci a hlavně tak skvělou formou. Ještě jednou děkuji a přeji Vám, abyste i dál měla tak skvělé nápady a tak krásně zpracované materiály a celkově, aby Englishka byla i nadále tak úspěšná. Těším se na tento rok.
Andrea J.

Kdo pro vás jazykový klub připravil?

Jmenuji se Petra Šolcová. Cizí jazyky vyučuji v kurzech pro dospělé už 20 let. Za tu dobu jsem pomohla přes 2.500 studentům z 30 zemí zlepšit se nejen v gramatice a slovní zásobě, ale především v komunikaci a porozumění, a tak jsem si jistá, že mám řešení i pro vás.

Jazyky vyučuji netradičně. Sleduji novinky v jazykovém vzdělávání, vyvíjím vlastní výukové metody, testuji nové aplikace a inspiruji se u polyglotů. Je tomu už 15 let, co jsem uvedla v život svou první efektivní metodu pro studium jazyků.

Sama jsem se učila už 10 jazyků. Čtyřmi cizími jazyky (anglicky, německy, španělsky a rusky) se obstojně domluvím a několika dalšími se dorozumím na základní úrovni, která mi stačí pro jednoduchou komunikaci při cestování.

VŠ studiumPřekladatelství – tlumočnictví: angličtina, němčina (Bc.), Anglická filologie (Mgr.), Učitelství anglického jazyka a literatury pro SŠ (Mgr.).
Postgraduální odborné vzděláníEvropský kurz konferenčního tlumočení (Euromasters), Juridikum - právní minimum pro překladatele a tlumočníky + několik desítek odborných jazykových a profesních kurzů.
Zahraniční pobyty a stážeIrsko (University of Limerick), Rakousko (Universität Wien), Francie (Université Sorbonne-Nouvelle, ESIT), Německo (Johannes Gutenberg-Universität Mainz), Belgie (evropské instituce), Anglie, USA aj.

OBJEDNÁVKA

Přidáte se k nám?
Vyplňte objednávku a jdeme na to.

Moc ráda vás přivítám mezi členy 1. ČESKÉHO ONLINE KLUBU pro ANGLIČTINÁŘE se zaměřením na porozumění a mluvení a těším se, že se společně pustíme do angličtiny.

Těším se na viděnou!
Petra Šolcová

Máte otázky? 

Napište mi nebo zavolejte. Pokud nemohu, zavolám zpátky, až to půjde.