gtag('config', 'UA-129348945-1');

Anglická gramatika v malíčku

Online videokurz pro začátečníky až středně pokročilé

Získejte pevné základy v angličtině,

o které se můžete opřít.

 

 • Chcete si udělat pořádek v anglické gramatice nebo s angličtinou začínáte a přejete si vytvořit si pevné základy?
 • Rádi byste ovládli to nejdůležitější pro to, abyste se domluvili, a nechcete být zahlceni nudnou teorií a zbytečnostmi, které nevyužijete?
 • Chcete ovládnout důležitou gramatiku prakticky a vše si zrovna procvičit, abyste to uměli sami používat?

Pak jste tu správně!

V tomto kurzu ovládnete tu nejdůležitější gramatiku

pro váš ústní a písemný projev za pár dní.

Co budete umět po absolvování kurzu?

 • Naučíte se tvořit a používat základní časy
  Máte hokej v základních časech? Trápíte se s tvořením otázek? Nevíte zda použít přítomný prostý nebo průběhový? Ztrácíte se v pomocných, způsobových a plnovýznamových slovesech? V kurzu si v tom uděláte pořádek.
 • Uděláte si jasno v použití předložek
  At, in nebo on? Taky s tím bojujete? V kurzu si uděláte pořádek v tom, jak používat předložky s místem a časem, které se často pletou.
 • Členy, zájmena, číslovky, přídavná jména i příslovce
  Žádný slovní druh nezůstane bez povšimnutí. Na paškál si vezmeme členy a všechny druhy zájmen (osobní, přivlastňovací, ukazovací, zvratná i neurčitá), přídavná jména a příslovce a jejich stupňování, množné číslo podstatných jmen, číslovky a vyjádření množství a spoustu dalšího.

Kurz obsahuje základní gramatiku a je vhodný jak pro ty, kteří s angličtinou začínají,

tak pro pokročilejší, kteří si chtějí zopakovat základy.

Vše v 10minutových lehce stravitelných videolekcích a

v přehledných tabulkách ke stažení.

 

V kurzu na vás čeká 40+ videolekcí gramatiky,

bez které se v běžné komunikaci neobejdete.

Kdo pro vás kurz připravil?

Jmenuji se Petra Šolcová a výuce jazyků pro dospělé se věnuji přes 20 let. Za tu dobu jsem pomohla na 5.000 dospělým ve věku 20–100 let zlepšit se v angličtině. Mými online kurzy efektivního učení jazyků se zaměřením na porozumění a mluvení už prošlo více než 20.000 účastníků.

Jazyky vyučuji netradičně. Sleduji novinky v jazykovém světě, testuji nové aplikace a vyvíjím vlastní výukové metody. Je tomu už 15 let, co jsem uvedla v život svou první efektivní metodu pro studium jazyků.

Sama ovládám několik cizích jazyků a z vlastní zkušenosti vím, že pro porozumění mluvenému slovu a plynulou komunikaci stačí mnohem méně, než byste čekali.

Co o kurzu říkají absolventi?

Jsem nadšená. V kurzu jsem si oprášila základy gramatiky, která je zde velmi přehledně a srozumitelně vysvětlená. Všechny vysvětlované jevy se hned současně i procvičují a velký důraz se zde klade i na výslovnost. Přesně tohle jsem právě teď potřebovala! Nyní mám v gramatice už jasno a můžu jet dál :)
Dita KonečnáAbsolventka kurzu Základy anglické gramatiky
Kurz je perfektně uspořádaný (od jednoduché gramatiky po obtížnější), člověk si tak může oprášit gramatiku a to vše pěkně přehledně a na jednom místě. Nemám ráda a nebaví mne listovat učebnicí, tomuto způsobu - prezentaci, dávám rozhodně přednost a Péťa umí gramatiku perfektně, jednoduše a srozumitelně vysvětlit :).
Nikola DubováAbsolventka kurzu Základy anglické gramatiky
Anglickou gramatiku jsem viděla naposledy před 20 lety ve škole. Tento skvělý kurz mi pomohl zopakovat si základní znalosti, a to velmi jednoduše. Kurz je přehledný, moc se mi líbí krátké pauzy, kdy si můžu říct dopředu odpověď a následně se dozvím správný tvar. Vše je věcné, srozumitelné a není třeba se prokousávat učebnicemi.😀 Zkrátka naprosto fantastické. 👏👏👏
Helena HorákováAbsolventka kurzu Základy anglické gramatiky
Nikdy jsem neměla angličtinu ve škole, takže mám v gramatice mezery. Tento kurz je báječný v tom, že je opravdu praktický. Gramatika je vysvětlená v krátkých videích, srozumitelně, žádná zbytečná omáčka, ale přesto obsahuje všechno důležité k tomu, abyste se anglicky domluvili.
Lucie K.Absolventka kurzu Základy anglické gramatiky
Přehledné tabulky a výklad k nim mi pomohl si zopakovat a ujasnit základy, které jsem neměla pevné. Za velkou výhodu považuji, že vše je na jednom místě a nemusím nic dohledávat, což velmi šetří čas. A vím, že Peťa se vždy soustředí na ty gramatické jevy, které se používají v praxi a usnadňují komunikaci.
Irena KohoutováAbsolventka kurzu Základy anglické gramatiky

Teď už vás určitě zajímá cena. :)


Anglickou gramatiku v malíčku získáte za cenu 2490 Kč.


Englishka je to nejlepší, co mě v poslední době potkalo. Učení s ní baví, motivuje a to je základ jak být úspěšný a posunout angličtinu o několik levlů výš. S Englishkou to jde snadno. Péťa umí nadchnout, podpořit a to je velmi důležité. Je tu spousta materiálu k učení, skvělá parta lidí a stále nové a nové věci. Vřele doporučuji za mě 1*. Neměnila bych a jsem ráda, že jsem součástí této skvělé komunity. 👍
Martina MolnárováČlenka Real English Clubu

Máte otázky? 

Napište nebo zavolejte. Pokud nemůžu, zavolám zpátky, až to půjde.
Peťa, Englishka