JAZYKOVÁ VÝZVA

Říjen 2021

Zažijte svou proměnu za dva měsíce.

Začněte rozumět mluvenému slovu, rozšiřte si výrazně slovní zásobu a odbourejte strach z mluvení.

Přihlašování je uzavřeno. Chcete dostat zprávu, až budu otevírat další výzvu a získat výhodnější podmínky v předprodeji k tomu?

Zapište se na čekací listinu.

 • Učíte se angličtinu, němčinu nebo jiný jazyk už několik let a stále to není ono?
 • Nedokážete se vyjádřit tak, jak byste chtěli?
 • Bojíte se promluvit před ostatními, a když už se odhodláte, schází vám slovíčka?
 • Potřebujete se domluvit s kolegou v zahraničí, ale bojíte se zvednout telefon?
 • Rádi byste sledovali filmy v originále, ale nerozumíte?

A nebo dokonce...?!

 • Máte pocit, že stojíte na místě a že vaše studium nikam nevede?
 • Myslíte si, že na jazyky nemáte talent?

Pak je Jazyková výzva to pravé pro vás!

Co vás v Jazykové výzvě čeká?


Po dobu 6 týdnů se budeme věnovat tomu, jak se v cizím jazyce konečně posunout. A také se posunete! 

Konecne mi niekdo otvoril oci! Peti jste skvela. Dosiahla som velkych vysledkov. Vytvorila som si navyky a system. Lepsie rozumiem, pisem a citam. Zacinam viac chapat dolezitost jednotlivych krokov.

Ak si rozhodnuty zmenit uroven svojho jazyka, vyskusaj tento kurz. Je luxusny.
Líviaučitelka angličtiny na ZŠ

 • Efektivní metody
  Ukážu vám metody, které používají úspěšní studenti cizích jazyků po celém světě. Vybrala jsem ty, které jsem si oblíbila a mí studenti je také milují.
 • Talent na jazyky je mýtus
  Prozradím vám, jak dosáhnout skvělých výsledků bez ohledu na to, jak se vám dařilo doposud. Budete překvapeni, jak zábavné a efektivní může být učení jazyků, když víte co a jak.
 • Vlastní osobní systém studia
  Vytvoříte si svůj vlastní systém studia, který bude vyhovovat přímo vám.
 • 15+ zábavných způsobů učení
  Zapomeňte na nudná cvičení a jednotvárné učebnice, které znáte ze školy. Vyzkoušíte si 15+ způsobů, jak se učit jazyky jinak, zábavně a s úsměvem.
 • Jak si najít čas
  Podíváme se taky na to, jak elegantně vyřešit učení jazyků při nedostatku času. Ať už nevíte, kam dřív skočit - v práci nebo doma - ukážu vám finty, díky kterým tenhle problém smeteme se stolu.
 • Návyky, které vás udrží u učení i po skončení výzvy
  Pomohu vám vytvořit si ty správné návyky pro to, abyste se v cizím jazyce posouvali soustavně dál a nepřestali ani po skončení výzvy. Nabídnu vám taky hezké řešení jak se mnou pokračovat dál, pokud se nebudete chtít rozloučit.

To ale není zdaleka všechno ...

Zaměříme se na  porozumění, slovní zásobu a mluvení

Chcete se rozmluvit, zlepšit se v porozumění mluvenému slovu a rozšířit si slovní zásobu? Přesně tomu se budeme po celou dobu věnovat.

Nečeká vás žádná suchá teorie. V jazykové výzvě nastartujete svou cestu k praktickému ovládnutí jazyka na komunikativní úrovni.

Vaše vytoužená meta v cizím jazyce je blíž, než si myslíte.

 

Objevíte, jaké způsoby učení vám nejvíc sedí

Pomohu vám objevit váš individuální učební styl.

Vyzkoušíte si různé možnosti a zůstanete u těch, které vám nejvíc vyhovují a zapadají ideálně do vašeho života.

Jak to bude probíhat?

 • Budeme se společně po celou dobu učit. Ukážu vám ty nejzajímavější metody a prozradím desítky tipů a triků, které používám při učení jazyků.
 • Každý všední den po dobu 4 týdnů ode mě budete mít nové video, kde vám prozradím další tip nebo ukážu novou metodu nebo nástroj, který si budete moci zrovna otestovat.
 • Ve 2 bonusových týdnech bude prostor vyzkoušet si, cokoliv jste nestihli,
  a zúčastnit se jazykových maratonů, díky kterým ze sebe vydáte to nejlepší.
 • Uvidíme se taky pravidelně živě ve virtuální třídě. Budete se moct na cokoliv zeptat a získáte zpětnou vazbu a další tipy, co a jak vylepšit.
 • Díky motivované skupince ostatních studentů budete v ideálním prostředí, které vám pomůže dosáhnout perfektních výsledků.
 • To vše bez dojíždění a odkudkoliv, kde máte k dispozici internet.

Mou silnou stránkou je schopnost motivovat druhé k lepším výkonům. Čeká na vás spousta překvapení. :-)

Je se na co těšit.

V čem je tento online kurz jiný?

 

 • Okamžité výsledky
  Studenti Englishky dosahují okamžitých výsledků. Pomohu vám výrazně se zlepšit v porozumění a mluvení v angličtině v řádech týdnů či měsíců.
 • Funguje to
  Jde o vyzkoušený systém, který jsem prověřila s několika tisíci studenty. Funguje, a bude fungovat i vám.
 • Od jazykové úrovně A2 (až do C1/C2)
  Jste vítáni, ať máte základy nebo jste pokročilí.
  Pokud jste úplný začátečník, tento kurz není pro vás. Přidejte se do mého online klubu (pro angličtinu nebo němčinu), který je určen pro všechny úrovně včetně začátečníků.
 • Naučíte se učit se efektivně
  Naučíte se jak si osvojit cizí jazyk sami, bez lektora – s pomocí internetu nebo bez něho. Prostřednictvím nejrůznějších zajímavých metod a technik, o kterých jste nejspíš dosud neslyšeli nebo si je nikdy nevyzkoušeli prakticky.
 • Ušetříte čas, získáte pravidelný režim a systém v učení
  Ušetřím váš čas při učení jazyků až čtyřnásobně. Ukážu vám, co se učit a co nikoliv, a jak váš pokrok při učení znásobit, abyste skutečným studiem strávili minimum času a přesto dosahovali výborných výsledků.
 • Výsledky i s málem času
  Do kurzu se můžete pustit, i pokud si nedokážete najít v nabitém programu čas. Využíváme převážně zbytkový čas během dne, proto i s 20 minutami denně lze začít a dosáhnout výsledků. Samozřejmě ale platí, že čím více času si najdete, tím rychleji se zlepšíte. :-)

Budeme průběžně v kontaktu, takže se vám nestane, že byste hodili „flintu do žita“.

 

Kurz mě vypravil na správnou cestu k učení angličtiny. Pociťuji významné zlepšení ve schopnosti komunikovat. Získala jsem odvahu překonávat překážky a přesunout mluvení na první místo svých priorit.

Během kurzu se změnilo moje vnímání učení jazyka natolik, že najednou lituju všechny věčné i nové začátečníky, kteří se budou motat v kruhu začátků a konců a nikdy se nedozvědí, jak z něj ven. Nabyla jsem pocitu, že já mám svůj poslední začátek s angličtinou již za sebou.
Markéta Kalacskovázdravotní sestra
Velice intenzivní kurz, dává širokou možnost výběru metod, podporuje odhodlání učit se a naučit se a "nebát se".

Kurz mi přinesl hodně nových poznatků, způsob, jak se učit jinak (znala jsem především gramaticko-překladovou metodu), motivaci, návyk denního učení a nové kontakty.

Zlepšila jsem se v porozumění mluvenému slovu, mluvení a čtení. Doporučuji.
Zdena K.pečovatelka

Kdo vás bude po celou dobu provázet?

Jmenuji se Petra Šolcová a výuce jazyků pro dospělé se věnuji přes 20 let. Za tu dobu jsem pomohla na 3.000 studentům ve věku 20–100 let rozmluvit se anglicky a německy.

Jazyky vyučuji netradičně. Sleduji novinky v jazykovém světě, testuji nové aplikace a vyvíjím vlastní výukové metody. Je tomu už 15 let, co jsem uvedla v život svou první efektivní metodu pro studium jazyků.

Sama ovládám 5 cizích jazyků a z vlastní zkušenosti vím, že pro porozumění mluvenému slovu a plynulou komunikaci stačí mnohem méně, než byste čekali.

 

VŠ studiumPřekladatelství – tlumočnictví: angličtina, němčina (Bc.), Anglická filologie (Mgr.), Učitelství anglického jazyka a literatury pro SŠ (Mgr.).
Postgraduální odborné vzděláníEvropský kurz konferenčního tlumočení (Euromasters), Juridikum - právní minimum pro překladatele a tlumočníky + několik desítek odborných jazykových a profesních kurzů.
Zahraniční pobyty a stážeIrsko (University of Limerick), Rakousko (Universität Wien), Francie (Université Sorbonne-Nouvelle, ESIT), Německo (Johannes Gutenberg-Universität Mainz), Belgie (evropské instituce), Anglie, USA aj.
Před začátkem výzvy jsem neměla vůbec představu, jak bude výzva probíhat. Byla jsem překvapená, jaké jsou možnosti v učení jazyka.

Pomocí této výzvy jsem se konečně dostala v angličtině dál. Už vím, co dělat a jak se efektivně učit. Zlepšila jsem se v porozumění, konverzace mi pomohly se rozmluvit a už nemám strach mluvit.

Určitě budu v učení dál pokračovat, protože by mně to chybělo. Angličtina se stala mým velkým koníčkem. I z toho důvodu všem doporučuji výzvu absolvovat.
Markéta Petirováúčetní
Kurz byl výborný. Pomůže naučit se učit jazyky. Což je základní znalost, ze které pak vyrůstá vše ostatní. A k tomu ukazuje, jak využít moc internetu a možností, o kterých ani nevíme, že je máme (různé weby, aplikace apod.).
Lucie
Kurz byl vynikající... velmi zajímavé užitečné nové věci, nové náměty a metody. Našel mi možnosti jak se efektivněji učit. Zlepšila jsem se v porozumění a slovní zásobě. Překvapilo mě zjištění, že se zbytečně učím, co nepotřebuji.
Renáta Vlčková učitelka MŠ

V tomto online kurzu získáte arzenál možností, jak se učit jazyky efektivněji a mít z "učení" radost. Nejde ale o učení tak, jak ho znáte ze školy. Většinu času se totiž učíte mimoděk, zatímco děláte věci, které vás baví.

 

Pokud jste se zasekli na místě, pomůžu vám se posunout o úroveň výš. 50 % studentů se posune na vyšší úroveň už během pouhých 6–8 týdnů.

 

V tomto kurzu začínají studenti už po pár týdnech rozumět mluvenému slovu, zlepšují se v mluvení a roste jim slovní zásoba.

 


Pojďme si to ještě shrnout:
Co vše tedy online kurzem Jazyková výzva získáte?

 

 • Jedno video na každý všední den
  Provedu vás celým učebním procesem krok za krokem od A do Z.
 • 6 týdnů studia pod mým vedením
  v malé skupince studentů, kteří mají stejný cíl jako vy.
 • 4 hlavní okruhy, kterým se budeme věnovat:
  porozumění mluvenému slovu, čtení s poslechem, slovní zásoba a mluvení
 • Osobní studijní plán na míru,
  který spolu budeme průběžně konzultovat.
 • Motivační e-maily každý den,
  abyste to nevzdali. Budu vás ve vašem studiu po celou dobu podporovat.
 • Zajímavé metody, jak se učit jazyky jinak,
  které si budete moci odzkoušet a vybrat si z nich, co se vám líbí.
 • Představení učebnic, softwarů a aplikací,
  které sama osobně používám vč. videonávodu, jak s nimi pracovat.
 • Společná setkávání online
  se mnou a "spolužáky", při kterých si budete moci vyměnit zkušenosti s ostatními a načerpat inspiraci. Na vše se můžete podívat také ze záznamu.
 • Správné studijní návyky,
  které vám pomohou úspěšně pokračovat ve studiu i po skončení kurzu a v období, kdy vám poklesne motivace.
 • Dlouhodobý přístup
  k videokurzu na internetu, abyste se k němu mohli později vrátit.
 • 14 denní záruku na vrácení peněz
  pro případ, že by vám cokoli nevyhovovalo. Žádné skryté podmínky.
Nové metody, spousty doporučení jak se zlepšit, velká motivace a zábava. V kurzu se učíme dle metod, které nejsou běžné ve školách. Kurz je založen na velké motivaci chtít se učit, něco udělat pro sebe, jak se zlepšit - hodně se poslouchá, mluví. Jsem ráda, že jsem do toho šla.

Víc rozumím mluvenému slovu a zlepšila jsem se v mluvení a slovní zásobě. To nejdůležitější, co jsem si z kurzu odnesla: 1. Co nejvíc se jazykem obklopit, 2. Poslech, mluvení, poslech, mluvení, čtení, 3. Nebát se, být sebevědomý - i s málem znalostí se dají zvládnout velké věci.
Lucie Teplágastro a catering

Možná si říkáte: Skutečně mi to pomůže?

 

Rozhodně ano. Budete v báječné komunitě lidí a v motivačním prostředí, ve které vás nenechám usnout na vavřínech. Můžete se těšit na mou neustálou podporu, skvělou péči mého týmu a podporu ostatních studentů. 

Víte, že účastníky výzvy chytí nový způsob učení natolik, že s jazykem stráví průměrně trojnásobně víc času, než si původně mysleli?

A výsledky se dostavují. 

Umíte si představit, jak moc se dokážete při takovém způsobu učení posunout?

Když budete zároveň používat efektivní metody,
osvojíte si správné návyky,
budete lépe využívat svou paměť,
a vytvoříte si v učení systém?

Lépe už to nejde.

Kurz byl skvělý, motivační a přínosný. Jazyková výzva poskytne veliké množství zdrojů, se kterými se dá pracovat a přinesou požadovaný výsledek. Překvapilo mě, jak "snadno" se mi díky Petřině systému zlepšil poslech, potažmo mluvení. Nic zvláštního jsem pro to neudělala. Nejzajímavější část kurzu pro mě bylo představení široké škály zdrojů, se kterými je možné při studiu jazyka pracovat, a to bez přítomnosti lektora.
Slávka Veselskáekonom

Navíc získáte tyto bonusy:

 

 • Audiotéku s podcasty a titulky pro váš cizí jazyk
  Engliščí audiotéka je jedinečná v tom, že můžete sledovat příběhy a podcasty pro váš cizí jazyk a současně číst titulky v cizím jazyce. Rychleji porozumíte mluvenému slovu a zvyknete si na běžnou řeč, jak se skutečně v každodenním životě používá.
 • Přístup k zábavné aplikaci s 1.000+ videi s interaktivními kvízy
  Písničky, pohádky, animace a videa všeho druhu. S titulky a slovíčky v obrázcích. Na téhle aplikaci mě baví, že se můžu učit s krátkými autentickými videi ze života, která obsahují živý jazyk. Žádné učebnicové texty.
 • Knihovnu s tisícemi textů a nahrávek pro 20+ jazyků
  Tahle aplikace a knihovna s pokročilými funkcemi pro učení jazyků v jednom vás nadchne. Naučím vás s ní pracovat tak, abyste ji dokázali využít na maximum. Až uvidíte, jak rychle si lze rozšířit slovní zásobu v cizím jazyce, zamilujete si tenhle způsob učení stejně jako já před lety.
 • Přístup do největší elektronické knihovny na světě s 1 milionem knih v originále
  60 denní přístup zdarma k téhle báječné knihovně, ve které vám nikdy nedojde obsah. Můžete vybírat z elektronických knih, audioknih, dokumentů, časopisů a mnoha dalšího.
 • Bonusový online kurz
  ve kterém se naučíte vytvářet si svůj vlastní interaktivní materiál pro studium z YouTube videí nebo vašich oblíbených knížek a spoustu dalšího.
 • 1 měsíc podpory navíc v mém anglickém nebo německém online klubu
  Po skončení kurzu vás nenechám tápat. Máte jeden celý měsíc mé podpory navíc v online klubu a můžete také využívat ostatní výhody klubu - engliščí poradnu, sledovat Masterclass a studovat s materiály, video a audiolekcemi v online klubu.
 • Novinka! Speciální bonus
  Dívejte se mi pod ruce, když se učím jazyky. Ukážu vám, jak přesně postupuji, když se chci posunout z jazykové úrovně A2 na úroveň B2 až C1 během několika měsíců.
 • Soutěže, další bonusy a překvapení
  Máte rádi překvapení? V tomhle kurzu jich na vás čeká spousta. :-)

  Celková hodnota bonusů je přes 6 500 Kč. Jen na licencích k aplikacím ušetříte přes 3 000 Kč.

Teď už vás určitě zajímá cena. :)

 

Online kurz Jazyková výzva jsem pro vás připravila ve 2 verzích

 

MAXIVÝZVA
angličtina

Online videokurz

 • 9 týdnů Jazykové výzvy
 • Videa a motivace e-mailem každý den
 • Společné učení po dobu 9 týdnů

Společná setkání a konverzace

 • Online setkání a vysílání na míru
 • Týdenní konverzační výzva

Intenzivní konverzační výzva

 • Intenzivní konverzační výzva 2+1 bonusový týden

Další bonusy a dárky

 • Licence k špičkovým aplikacím 
 • Anglická audiotéka s titulky
 • Elektronická knihovna s 1M+ knih
 • Online kurz Cizí jazyky v digitální době
 • Měsíční podpora navíc v online klubu

9600 Kč*

Získáte bonusy v hodnotě 6 500 Kč včetně licencí k aplikacím.

*Cena je včetně DPH.

JAZYKOVÁ VÝZVA
němčina, španělština, francouzština nebo italština

Online videokurz

 • 6 týdnů Jazykové výzvy
 • Videa a motivace e-mailem každý den
 • Společné učení po dobu 6 týdnů

Společná setkání a konverzace

 • Online setkání a vysílání na míru
 • Týdenní konverzační výzva

Další bonusy a dárky

 • Licence k špičkovým aplikacím pro učení jazyků zdarma
 • Audiotéka s titulky přímo pro váš cizí jazyk
 • Elektronická knihovna s 1M+ knih
 • Online kurz Cizí jazyky v digitální době
 • Měsíční podpora navíc v online klubu (pro němčináře)

7500 Kč*

Získáte bonusy v hodnotě 4 900 Kč včetně licencí k aplikacím.

*Cena je včetně DPH.

Za obsahem kurzu si stojím, vím, že vám pomůže se zlepšit v cizím jazyce. Proto vám nabízím 14 denní garanci vrácení peněz. Pokud do 14 dnů od zakoupení kurzu Jazyková výzva zjistíte, že to není pro vás, napište mi a bez řečí vám vrátím vaše peníze. Koupí tak nic neriskujete. 

 

Časté otázky

 

Odpověď si zobrazíte klikem na otázku.

 

Kdy tento kurz začíná a jak dlouho budu mít ke kurzu přístup?

Kurz začne naplno 8. února. Týden před zahájením kurzu běží přípravka, během které se můžete do kurzu přidat. Přístup k videím budete mít po dobu 2 následujících let. Kurz je plně samoobslužný. Jednotlivé videolekce se vám budou odkrývat postupně. Můžete se k nim vracet a opakovat je dle vlastní potřeby.

Co když se nebudu moci zúčastnit online setkání a vysílání ve stanoveném čase?

Pokud v termínu, kdy bude online setkání nebo vysílání probíhat, nebudete moci, nevadí. Vše si můžete pustit ze záznamu. Samozřejmě je ale lepší se vždy účastnit živě. Budu tak moci reagovat přímo na vaše dotazy, komentáře a přípomínky.

Budu mít v průběhu kurzu podporu?

Ano, budeme v pravidelném kontaktu. Když budete cokoliv potřebovat, můžete se obrátit na naši podporu. Také budeme pravidelně ve spojení prostřednictvím emailů, telefonu, setkání v naší virtuální třídě a živých vysílání, na kterých zodpovím vaše otázky a budete mít mou stálou péči a podporu také ve facebookové skupině. Žádná vaše otázka nezůstane nezodpovězena, abyste se rychle posouvali kupředu.

Co když už se učím jinde?

To vůbec nevadí. Tento kurz je naprosto nezávislý na všech ostatních kurzech v jazykových školách, lekcích u soukromých lektorů a jinde. Můžete ho lehce spojit s jakoukoliv jinou jazykovou výukou, kterou již absolvujete.

Co když nebudu s kurzem spokojen(á)?

Věřím, že se vám tento kurz bude líbit. Absolventi si ho velmi chválí a z jejich pokroků v průběhu i po skončení kurzu mám velkou radost. Pokud ale kurz přesto nesplní vaše očekávání, napište mi a kurzovné vám vrátím v plné výši. Na kurz poskytuji 14 denní záruku na vrácení peněz.

Jak lze kurz uhradit?

Kurz je možné uhradit bankovním převodem nebo platební kartou. Kurz začínáme všichni společně najednou. Nejpozději v den zahájení kurzu získáte přístupové údaje. Podmínkou je, aby Vaše platba byla připsána na účtu Englishky.

Máte další otázky? Napište mi nebo zavolejte na tel. 775 301 308. Pokud to hned nezvednu, zavolám zpátky, až to půjde.