JAZYKOVÁ VÝZVA

 Angličtina - únor 2021

7 týdenní online kurz

Zažijte svou proměnu v sebevědomého uživatele angličtiny za 7 týdnů. Učte se 20x jinak. Poslouchejte zábavná audia, sledujte seriály a mluvte.

 • Učíte se angličtinu už několik let a stále to není ono?
 • Nedokážete se vyjádřit tak, jak byste chtěli?
 • Bojíte se promluvit před ostatními, a když už se odhodláte, schází vám slovíčka?
 • Potřebujete se domluvit s kolegou v zahraničí, ale bojíte se zvednout telefon?
 • Rádi byste sledovali filmy v originále, ale nerozumíte?

A nebo dokonce...?!

 • Máte pocit, že stojíte na místě a že vaše studium nikam nevede?
 • Myslíte si, že na jazyky nemáte talent?

Pak je Jazyková výzva to pravé pro vás!

Co vás v Jazykové výzvě čeká?


Po dobu 10 týdnů se budete věnovat tomu, jak se v angličtině posunout. A také se posunete! 

Konecne mi niekdo otvoril oci! Peti jste skvela. Dosiahla som velkych vysledkov. Vytvorila som si navyky a system. Lepsie rozumiem, pisem a citam. Zacinam viac chapat dolezitost jednotlivych krokov.

Ak si rozhodnuty zmenit uroven svojho jazyka, vyskusaj tento kurz. Je luxusny.
Líviaučitelka angličtiny na ZŠ

 • Správné metody
  Ukážu vám metody, které používají úspěšní studenti cizích jazyků po celém světě.
 • Talent na jazyky je mýtus
  Prozradím vám, jak dosáhnout podobných výsledků bez ohledu na to, jak se vám dařilo doposud. Dozvíte se mimo jiné, že "talent na jazyky" je mýtus.
 • Jak si najít čas
  Podíváme se na to, jak si najít čas na jazyky navzdory tomu, že ho nemáte nebo je ho málo.
 • Vlastní osobní systém studia
  Vytvoříte si svůj vlastní systém studia, který bude vyhovovat přímo vám.
 • 20+ zábavných způsobů učení
  Zapomeňte na nudná cvičení a jednotvárné učebnice, které znáte ze školy. Vyzkoušíte si 20+ způsobů, jak se učit jazyky jinak, zábavně a s úsměvem.
 • Návyky, které vás udrží u učení se i dlouho po skončení výzvy
  Pomohu vám vytvořit si ty správné návyky pro to, abyste se v cizím jazyce posouvali soustavně dál a nepřestali ani po skončení výzvy.
 • Motivace
  Jako Neurolanguage Coach vám pomůžu znovu objevit vaši motivaci a chuť do učení a překonat bloky, které vám brání v tom se posunout. Získáte řadu tipů, jak si udržet motivaci i v následujících dnech, měsících, letech...
 • Individuální Neurolanguage Coaching®
  Při individuálních konzultacích probereme vaši aktuální situaci a pomohu vám vyřešit ty nejdůležitější otázky, které vás při studiu cizího jazyka trápí, a nastartovat váš proces učení.

To ale není zdaleka všechno ...

Zaměříme se na to, co je PRO VÁS důležité

Celých 10 týdnů se budeme soustředit výhradně na to, co je pro vás v cizím jazyce nejdůležitější.

Chcete se rozmluvit, zlepšit se v porozumění mluvenému slovu, rozšířit si slovní zásobu nebo zlepšit gramatiku?
Pak se budete věnovat právě tomu.
Výběr je jen na vás.

Sestavíme učební plán vám na míru

Pomohu vám sestavit učební plán na míru podle vašich možností a 10 týdnů podle něho budeme postupovat.
 • Budeme se společně po celých 7 týdnů učit. Ukážu vám ty nejzajímavější metody a prozradím desítky tipů a triků, které používám při učení jazyků.
 • Každý den ode mě budete mít nové video, kde vám prozradím další tip, který si budete moci zrovna otestovat.
 • Budeme se pravidelně vídat online na videokonferencích, získáte zpětnou vazbu a další tipy na míru, co a jak vylepšit.
 • Také budete mít možnost se průběžně rozvíjet v konverzaci při pravidelných setkáních v naší virtuální třídě a mluvit a mluvit a mluvit.
 • Díky motivované skupince ostatních studentů budete v ideálním prostředí, které vám pomůže dosáhnout perfektních výsledků.
 • To vše bez dojíždění a odkudkoliv, kde máte k dispozici internet.

Budeme průběžně v kontaktu, takže se vám nestane, že byste hodili „flintu do žita“.

Kurz mě vypravil na správnou cestu k učení angličtiny. Pociťuji významné zlepšení ve schopnosti komunikovat. Získala jsem odvahu překonávat překážky a přesunout mluvení na první místo svých priorit.

Během kurzu se změnilo moje vnímání učení jazyka natolik, že najednou lituju všechny věčné i nové začátečníky, kteří se budou motat v kruhu začátků a konců a nikdy se nedozvědí, jak z něj ven. Nabyla jsem pocitu, že já mám svůj poslední začátek s angličtinou již za sebou.
Markéta Kalacskovázdravotní sestra
Velice intenzivní kurz, dává širokou možnost výběru metod, podporuje odhodlání učit se a naučit se a "nebát se".

Kurz mi přinesl hodně nových poznatků, způsob, jak se učit jinak (znala jsem především gramaticko-překladovou metodu), motivaci, návyk denního učení a nové kontakty.

Zlepšila jsem se v porozumění mluvenému slovu, mluvení a čtení. Doporučuji.
Zdena K.pečovatelka

Jak to bude probíhat?

Zatímco se budete průběžně - podle svých preferencí - zlepšovat v porozumění, mluvení nebo třeba gramatice, rozšíříte si také obzory v ostatních oblastech. Každý týden se totiž zaměříme na jiné téma a budeme se věnovat tomu, jak ho co nejefektivněji ovládnout a na co si dát pozor. 

Kurz byl skvělý, motivační a přínosný. Jazyková výzva poskytne veliké množství zdrojů, se kterými se dá pracovat a přinesou požadovaný výsledek.

Překvapilo mě, jak "snadno" se mi díky Petřině systému zlepšil poslech, potažmo mluvení. Nic zvláštního jsem pro to neudělala.

Nejzajímavější část kurzu pro mě bylo představení široké škály zdrojů, se kterými je možné při studiu jazyka pracovat, a to bez přítomnosti lektora.

Určitě tento kurz doporučuji. Prošla jsem ho 2x a i napodruhé mi dal strašně moc. Podruhé jsem už věděla, na co se chci zaměřit, v čem se chci zlepšit, čeho se mám vyvarovat, aby mi to neubíralo koncentraci. Jedním slovem, super.
Slávka Veselskáekonomka a maminka na mateřské

Kdo vás bude po celou dobu provázet?

Jmenuji se Petra Šolcová. Cizí jazyky vyučuji v kurzech pro dospělé už 20 let. Za tu dobu jsem pomohla přes 3.000 studentům z 30 zemí zlepšit se nejen v gramatice a slovní zásobě, ale především v komunikaci a porozumění, a tak jsem si jistá, že mám řešení i pro vás.

Jazyky vyučuji netradičně. Sleduji novinky v jazykovém vzdělávání, vyvíjím vlastní výukové metody, testuji nové aplikace a inspiruji se v zahraničí. Je tomu už 15 let, co jsem uvedla v život svou první efektivní metodu pro studium jazyků. 

Sama jsem se učila už 10+ jazyků. Čtyřmi cizími jazyky se obstojně domluvím a několika dalšími se dorozumím na základní úrovni, která mi stačí pro jednoduchou komunikaci při cestování. Další ovládám pasivně na úrovni, která mi umožňuje sledovat seriály nebo filmy v originále a poslouchat podcasty.

VŠ studiumPřekladatelství – tlumočnictví: angličtina, němčina (Bc.), Anglická filologie (Mgr.), Učitelství anglického jazyka a literatury pro SŠ (Mgr.).
Postgraduální odborné vzděláníEvropský kurz konferenčního tlumočení (Euromasters), Juridikum - právní minimum pro překladatele a tlumočníky + několik desítek odborných jazykových a profesních kurzů.
Zahraniční pobyty a stážeIrsko (University of Limerick), Rakousko (Universität Wien), Francie (Université Sorbonne-Nouvelle, ESIT), Německo (Johannes Gutenberg-Universität Mainz), Belgie (evropské instituce), Anglie, USA aj.

V čem je tento online kurz výjimečný?

 • Okamžité výsledky
  Studenti Englishky dosahují okamžitých výsledků. Pomohu vám výrazně se zlepšit v porozumění a mluvení v angličtině v řádech týdnů či měsíců.
 • Unikátní systém
  Služba, kterou poskytuji, je zcela unikátní, tj. nikdo vám podobný návod v takto ucelené podobě na českém trhu nenabídne.
 • Funguje to
  Jde o univerzální vyzkoušený systém, který funguje, a bude fungovat i vám. Systém prověřilo několik tisíc mých studentů.
 • Od jazykové úrovně A2 (až do C2)
  Jste vítáni, ať máte základy nebo jste pokročilí. (Pokud nesplňujete vstupní jazykovou úroveň, doporučuji přidat se do Real English Club).

  Mezi mé spokojené studenty patří jak bývalí "věční začátečníci", tak i učitelé jazyků, kteří chtějí objevit nové metody nebo si zvýšit studijní motivaci a ponořit se na 10 týdnů naplno do studia.

 • Naučíte se učit se efektivně
  Naučíte se jak si osvojit cizí jazyk sami, bez lektora – s pomocí internetu nebo bez něho. Prostřednictvím nejrůznějších zajímavých metod a technik, o kterých jste nejspíš dosud neslyšeli nebo si je nikdy nevyzkoušeli prakticky.
 • Ušetříte čas, získáte pravidelný režim a systém v učení
  Ušetřím váš čas při učení jazyků až čtyřnásobně. Ukážu vám, co se učit a co nikoliv, a jak váš pokrok při učení znásobit, abyste skutečným studiem strávili minimum času a přesto dosahovali výborných výsledků.
  Vše navíc v pohodlí domova, bez dojíždění, kdykoliv se to bude hodit vám.
 • Výsledky i s málem času
  Do kurzu se můžete pustit, i pokud si nedokážete najít v nabitém programu čas. Využíváme převážně zbytkový čas během dne, proto i s 15–20 minutami denně lze začít a dosáhnout výsledků.
Před začátkem výzvy jsem neměla vůbec představu, jak bude výzva probíhat. Byla jsem překvapená, jaké jsou možnosti v učení jazyka.

Pomocí této výzvy jsem se konečně dostala v angličtině dál. Už vím, co dělat a jak se efektivně učit. Zlepšila jsem se v porozumění, konverzace mi pomohly se rozmluvit a už nemám strach mluvit.

Určitě budu v učení dál pokračovat, protože by mně to chybělo. Angličtina se stala mým velkým koníčkem. I z toho důvodu všem doporučuji výzvu absolvovat.
Markéta Petirováúčetní
Kurz byl výborný. Pomůže naučit se učit jazyky. Což je základní znalost, ze které pak vyrůstá vše ostatní. A k tomu ukazuje, jak využít moc internetu a možností, o kterých ani nevíme, že je máme (různé weby, aplikace apod.).
Lucie
Kurz byl vynikající... velmi zajímavé užitečné nové věci, nové náměty a metody. Našel mi možnosti jak se efektivněji učit. Zlepšila jsem se v porozumění a slovní zásobě. Překvapilo mě zjištění, že se zbytečně učím, co nepotřebuji.
Renáta Vlčková učitelka MŠ

V tomto online kurzu získáte arzenál možností, jak se učit jazyky efektivněji a mít z "učení" radost. Nejde ale o učení tak, jak ho znáte ze školy. Většinu času se totiž učíte mimoděk, zatímco děláte věci, které vás baví.

Pokud jste se zasekli na místě, pomůžu vám se posunout o úroveň výš. 50 % studentů se posune na vyšší úroveň už během pouhých 10 týdnů.

V tomto kurzu začínají studenti už po pár týdnech rozumět mluvenému slovu, zlepšují se v mluvení a roste jim slovní zásoba.


PRO KOHO KURZ NENÍ

 • Tato jazyková výzva není určena úplným začátečníkům. Abyste vytěžili z Jazykové výzvy maximum, je třeba být min. na jazykové úrovni A2. Kurz není vhodný pro úplné začátečníky.
 • Kurz také není vhodný pro ty, kteří by do něj vstupovali s tím, že jim v kurzu jazyk naliji zázračně do hlavy. Není tomu tak. Podíváme se na řadu vychytávek, které si zamilujete, ale tohle kouzlo mezi ně nepatří.

PRO KOHO KURZ JE

 • Nejste úplný začátečník a máte nějaké předchozí znalosti? Šup do kurzu. Nejvíc z kurzu vytěžíte, pokud jste na jazykové úrovni A2 až C1. Minimální vstupní úroveň je A1/A2.

 • Pokud jste připraveni jít do toho se mnou a věnovat se denně po dobu 10 týdnů angličtině alespoň 20 minut každý den  (ale samozřejmě - čím víc, tím líp), pak vás Jazyková výzva katapultuje dopředu. 

Tento kurz pro vás může být přelomový!

 • A bude vám stačit jen chuť se zlepšit a najít si čas na studium alespoň 20 minut každý den.
 • Po zbytek času budeme využívat zbytkový čas, který během dne máte, a váš čas tak znásobíme. Nikoli proto, abyste více studovali.
 • Naučím vás cizím jazykem žít v souladu s vašimi zálibami, rodinou, prací a vaším současným životem tak, že se během 10 týdnů zlepšíte víc než kdykoliv předtím a dokážete krásně pokračovat ve studiu i v dalších týdnech nebo měsících.
 • Za 2–3 měsíce už se můžete krásně domluvit na dovolené a za 1 nebo 2 roky můžete plynně mluvit kdykoliv, s kýmkoliv a téměř o čemkoliv. Rychlost pokroku záleží na Vašem nasazení.

Pojďme si to ještě shrnout:
Co vše tedy online kurzem Jazyková výzva získáte?

 • Jedno video na každý den
  Provedu vás celým učebním procesem krok za krokem od A do Z.
 • 7 týdnů samostudia
  pod mým vedením v malé skupince studentů, kteří mají stejný cíl jako vy.
 • Osobní studijní plán na míru,
  který spolu budeme průběžně konzultovat.
 • Motivační e-maily a zprávy každý den,
  abyste to nevzdali. Budu vás ve vašem studiu po celou dobu podporovat.
 • 7 různých témat,
  kterým se budeme věnovat: od zlepšování porozumění a mluvení, přes gramatiku, slovní zásobu až po výslovnost aj.
 • Hodiny anglické konverzace několikrát týdně
  Se mnou jako lektorem a s ostatními účastníky kurzu - záleží jen na vás, jak budete aktivní. Ukážu vám také, jak si najít partnery pro konverzaci zdarma.
 • Desítky zajímavých metod, jak se učit jazyky jinak,
  které si budete moci odzkoušet a vybrat si z nich, co se vám líbí.
 • Představení učebnic, softwarů a aplikací,
  které sama osobně používám vč. videonávodu, jak s nimi pracovat.
 • Mnoho tipů na zdroje,
  kde čerpat materiály pro studium.
 • Pracovní sešit a infografiky...
  vše jasně a přehledně.
 • Konkrétní praktické tipy,
  jak si najít čas na studium, jak a co se učit...
 • Individuální Neurolanguage Coaching®,
  ve kterém se zaměříme na vaši situaci.
 • Společné videokonference
  se mnou a "spolužáky", při kterých si budete moci vyměnit zkušenosti s ostatními a načerpat inspiraci.
 • Správné studijní návyky,
  které vám pomohou úspěšně pokračovat ve studiu i po skončení kurzu a v období, kdy vám poklesne motivace.
 • Dlouhodobý přístup
  k videokurzu na internetu, abyste se k němu mohli kdykoli později vrátit.
 • Jedinečné know-how,
  které jsem získala během posledních 25 let.
 • 14 denní záruku na vrácení peněz
  pro případ, že by vám cokoli nevyhovovalo. Žádné skryté podmínky.
Nové metody, spousty doporučení jak se zlepšit, velká motivace a zábava. V kurzu se učíme dle metod, které nejsou běžné ve školách. Kurz je založen na velké motivaci chtít se učit, něco udělat pro sebe, jak se zlepšit - hodně se poslouchá, mluví. Jsem ráda, že jsem do toho šla.

Víc rozumím mluvenému slovu a zlepšila jsem se v mluvení a slovní zásobě. To nejdůležitější, co jsem si z kurzu odnesla: 1. Co nejvíc se jazykem obklopit, 2. Poslech, mluvení, poslech, mluvení, čtení, 3. Nebát se, být sebevědomý - i s málem znalostí se dají zvládnout velké věci.
Lucie Teplágastro a catering

Možná si říkáte: Skutečně mi to pomůže?

Jak moc se v průběhu Jazykové výzvy zlepšíte, bude záležet jen a jen na vás. Ve Výzvě se učíme každý sám za sebe. Přitom se navzájem podporujeme a fandíme si. Sdílíme si zkušenosti. Je to motivační.

Valnou většinu studentů chytí nový způsob učení tak, že i když si myslí, že nemají žádný čas, nakonec s jazykem tráví mnohem víc času než kdy dřív. A výsledky se dostavují.

Je to neuvěřitelné, ale průměrně stráví s cizím jazykem každý student výzvy 51 hodin měsíčně. Tedy přes 1,5 hodiny denně.
Dobrovolně. Je to prostě zábava.

Umíte si představit, jak moc se dokážete při takovém způsobu učení posunout?

Když budete zároveň používat efektivní metody,
osvojíte si správné návyky,
budete lépe využívat svou paměť,
a vytvoříte si v učení systém?

Lépe už to nejde.

Teď už vás určitě zajímá cena. :)

Online kurz Jazyková výzva jsem pro vás připravila ve 3 verzích

VERZE PREMIUM

Online videokurz

 • 60+ videí a emaily na každý den kurzu
  (V HODNOTĚ 6 997 Kč)
 • Pracovní sešit, akční plán a úkoly
  (V HODNOTĚ 447 Kč)
 • E-book s doporučenými zdroji
  (V HODNOTĚ 347 Kč)

Společná setkání a konverzace

 • Videokonference na míru
  (V HODNOTĚ 797 Kč)
 • Anglické konverzace 2x týdně 
  (V HODNOTĚ 997 Kč)

Individuální přístup

 • Vstupní a výstupní koučink
  (V HODNOTĚ 497 Kč)
 • Osobní vedení Petrou Šolcovou a každý týden živá vysílání a Hot seats
  (V HODNOTĚ 1 397 Kč)

Další bonusy a dárky

 • 3 měsíční přístup k 13 tisícům cizojazyčným videím s titulky, interaktivním cvičením a kartičkami se slovní zásobou pro 9 cizích jazyků 
  (V HODNOTĚ 2 250 Kč)
 • Online kurz Cizí jazyky v digitální době
  (V HODNOTĚ 447 Kč)
 • Online kurz Anglicky se zjednodušenými seriály
  (Tento kurz je neprodejný.)
 • Další bonusové dárky jako překvapení

Možnost nákupu na 2 splátky

7 797 Kč

Na splátky 2x 4 097 Kč

Celková hodnota kurzu je 13 729 Kč.

VERZE LIGHT

Online videokurz

 • 60+ videí a emaily na každý den kurzu
  (V HODNOTĚ 6 997 Kč)
 • Pracovní sešit, akční plán a úkoly
  (V HODNOTĚ 447 Kč)
 • E-book s doporučenými zdroji
  (V HODNOTĚ 347 Kč)

Společná setkání a konverzace

 • Videokonference na míru
  (V HODNOTĚ 797 Kč)
 • Anglické konverzace 2x týdně 
  (V HODNOTĚ 997 Kč)

Individuální přístup

 • Osobní vedení Petrou Šolcovou a každý týden živá vysílání a Hot seats
  (V HODNOTĚ 1 397 Kč)

A to je vše.

 • Bez vstupního a výstupního koučinku.
 • Bez 3 měsíčního přístupu k výukovému software s videi s titulky, interaktivními cvičeními a kartičkami se slovní zásobou pro 9 cizích jazyků
 • Bez online kurzu Cizí jazyky v digitální době
 • Bez online kurzu Anglicky se zjednodušenými seriály
 • Bez dalších bonusů a dárků

Možnost nákupu na 2 splátky

6 797 Kč

Na splátky 2x 3 597 Kč

Celková hodnota kurzu je 10 535 Kč.

Za obsahem kurzu si stojím, vím, že vám může pomoci se zlepšit v cizím jazyce. Proto vám nabízím 14 denní garanci vrácení peněz. Pokud do 14 dnů od zakoupení kurzu Jazyková výzva zjistíte, že to není pro vás, napište mi a bez řečí vám vrátím vaše peníze. Koupí tak nic neriskujete. 

Časté otázky

Odpověď si zobrazíte klikem na otázku.

Kdy tento kurz začíná a kdy končí?

Kurz otevírám pouze 1x ročně a trvá 7 týdnů. De facto ale nekončí nikdy! Záznam kurzu budete mít k dispozici na neomezenou dobu, dokud bude pro vás aktuální. Kurz je plně samoobslužný. Jednotlivé videolekce se vám budou odkrývat postupně. Můžete se k nim vracet a opakovat je dle vlastní potřeby.

Co když se nebudu moci zúčastnit videokonferencí a vysílání ve stanoveném čase?

Pokud v termínu, kdy bude videokonference probíhat, nebudete moci, nevadí. Videokonference si budete moci pustit ze záznamu. Samozřejmě je ale lepší se vždy účastnit živě. Budu tak moci reagovat přímo na vaše dotazy, komentáře a přípomínky. Výhodou videokonference je právě možnost přímé interakce se mnou jako lektorem a s ostatními účastníky výzvy. Stejně jako při osobním setkání.

Budu mít v průběhu kurzu podporu?

Ano, u každé lekce máte k dispozici možnost komentářů, na které průběžně reaguji. Také budeme pravidelně ve spojení prostřednictvím emailů, telefonu, setkání v naší virtuální třídě a živých vysílání a videokonferencí, na kterých zodpovím vaše otázky. Budete tak mít mou neustálou péči. Žádná vaše otázka nezůstane nezodpovězena, abyste se rychle posouvali kupředu.

Jak dlouho budu mít přístup k tomuto kurzu?

Ke kurzu získáváte dlouhodobý přístup. Přístup Vám garantuji po dobu 7 let. Tento kurz je hostován na portále třetí strany. Pokud bude portál plně funkční a nezmění zásadním způsobem své obchodní podmínky tak, že by nebylo možné tyto stránky již dále provozovat, budete mít tento kurz k dispozici na všech zařízeních, které vlastníte po výše uvedenou dobu. Pokud by se stalo cokoliv nepředvídatelného, přesunu obsah kurzu jinam a vy získáte přístup zdarma na jiné platformě.

Co když už se učím jinde?

To vůbec nevadí. Tento kurz je naprosto nezávislý na všech ostatních kurzech v jazykových školách, lekcích u soukromých lektorů a jinde. Můžete ho lehce spojit s jakoukoliv jinou jazykovou výukou, kterou již absolvujete.

Co když nebudu s kurzem spokojen(á)?

Věřím, že se vám tento kurz bude líbit. Absolventi si ho velmi chválí a mým cílem je vytvářet kurzy, které dávají účastníkům smysl a přinášejí jim užitek. Pokud ale kurz přesto nesplní vaše očekávání, napište mi a kurzovné vám vrátím v plné výši. Na kurz poskytuji 14 denní záruku na vrácení peněz.

Jak lze kurz uhradit?

Kurz je možné uhradit bankovním převodem nebo platební kartou. Kurz začínáme všichni společně najednou. Nejpozději v den zahájení kurzu získáte přístupové údaje. Podmínkou je, aby Vaše platba byla připsána na účtu Englishky.

Máte další otázky? Napište mi nebo zavolejte. Pokud to hned nezvednu, zavolám zpátky, až to půjde.