Odebírejte zdarma e-mailem

JEDNO SLOVO DENNĚ

Chcete se zlepšit v mluvení a porozumění? 

Odebírejte

JEDNO SLOVO DENNĚ E-MAILEM

Vytvořte si klíčovou slovní zásobu, díky které se domluvíte v běžném hovoru. Žádné učebnicové „kecy". 

Učte se slovíčka, která skutečně potřebujete k tomu, abyste dobře rozuměli a mluvili anglicky

Mnoho lidí se učí stále nová a nová slovíčka a domnívá se, že, když bude umět velké množství slov, začne lépe rozumět a plynule mluvit. Tak to ale není. Ve skutečnosti se můžete naučit i 10.000 slovíček a vaše porozumění se přesto zlepší o pouhé 1 %, když se budete učit slova, která se v mluvené řeči moc často nepoužívají.

Naproti tomu, pokud se naučíte 1.000 klíčových slov užívaných v mluvené angličtině, porozumíte 88 % obsahu běžných rozhovorů. S 3.000 nejčastěji užívanými slovy v mluvené angličtině už budete schopni rozumět většině běžných dialogů v televizních programech a seriálech.

Ale pozor! Nejde o to se naučit jen tak ledajaká slovíčka.

Je třeba umět ta, která se skutečně používají v MLUVENÉ řeči.

Ta na internetu běžně nenajdete. Běžně dostupné seznamy často používaných slov v angličtině totiž čerpají z tištěného obsahu. A tak se jejich slovní zásoba od té, která se používá v mluvené řeči, liší.


Tenhle problém jsem vyřešila za vás!

3.000 nejužívanějších slov v mluvené angličtině jsem pro vás vyhledala a roztřídila je do přehledných kategorií. A tak vím, kterých 200 sloves se v mluvené řeči užívá nejčastěji. Nebo kterých 400 podstatných jmen spadá do první tisícovky a měli byste je rozhodně znát.


Co odběrem získáte?

  • Každý den obdržíte e-mailem 1 anglické slovíčko s výslovností, definicí v angličtině, překladem, často užívanými frázemi a několika příkladovými větami včetně jejich překladu.
  • Slovíčko si díky tomu budete moci dostatečně procvičit a zjistit, jak se přesně používá. Nebo si ho zařadit mezi slovíčka, která se učíte.
  • Zlepšíte se v porozumění a mluvení.
  • Naučíte se to, co skutečně potřebujete umět.
  • Ušetříte čas, který byste strávili biflováním slovíček, která v praxi příliš nevyužijete a k cíli vás dovedou za podstatně delší dobu.
Příjemné studium a mnoho ušetřených hodin přeje,
Petra Šolcová, Englishka