​Cestuji, cestuješ, cestujeme…

Dejte si dobrou kávu nebo čaj a udělejte si pohodlí.
Povím vám, jak to všechno vzniklo. ❤

Když jsem kurz Angličtina na cesty připravovala, přemýšlela jsem nad tím, jaké věty nejčastěji sama potřebuji, když cestuji a snažím se komunikovat jazykem, ve kterém jsem na začátku.

Pak jsem se zamyslela nad tím, jak tyhle věty říct co nejjednodušeji. Aby se to hezky pamatovalo.

A tak vznikl online kurz Angličtina na cesty.

Je praktický a krátký. Ty nejdůležitější fráze se v něm naučíte během několika hodin rozložených do 6 týdnů.

Díky tomu můžete v pohodičce studovat třeba jen 10–15 minut každý den. Každý týden se vám otevře nový obsah.

A pokud se svět nezblázní a internet tu bude ještě i za pár desítek let, budete mít přístup do Angličtiny na cesty až do konce života. Můžete se tak k tomu, co jste se naučili, kdykoli vrátit a krásně si to zopakovat. Třeba před vaší další cestou do zahraničí.

Malý bonus na závěr…

Pokud budete udržovat svou emailovou adresu na Englishce aktuální, tak ve chvíli, kdy do kurzu přidám nový obsah nebo nějakou část kurzu zaktualizuji, dostanete ode mě krátké avízo emailem. Dozvíte se tak pokaždé včas, že je v kurzu něco nového a že se můžete opět na chvilku pustit do studia.

Tomu říkám hodně muziky za málo peněz… Tedy vlastně za nic… Je to zdarma.

Mimochodem, už jste přihlášeni?

Přidejte se taky! Už jedeme na plné obrátky!

Petra Šolcová
je lektorka anglického jazyka a jazykový kouč. Už 20 let pomáhá dospělým ve věku od 20 do 100 let jednou provždy překonat jazykovou bariéru a proměnit jejich životní sny ve skutečnost. Aby mohli cestovat, sledovat filmy v originále, otevřeli si cestu k novým pracovním příležitostem, zkrátka aby měli svět jako na dlani.

Petra je autorka Real English Clubu, největšího českého online klubu pro studenty angličtiny, online kurzu Angličtina na cesty a 3měsíčního intenzivního online kurzu Jazyková výzva.

Petřinými online kurzy efektivního učení angličtiny se zaměřením na porozumění a mluvení už prošlo přes 33.000 účastníků. Více o Petře>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů