Minikurz zdarma

Objevte

7 kroků k aktivní angličtině,

        (němčině...)

díky kterým klapne každá dovolená, pohovor nebo obchodní jednání

na jedničku

Co se v kurzu dozvíte?

 • Jak dlouho trvá naučit se cizí jazyk,
  když na to jdete chytře.
 • Jak ušetřit 80 % času a perfektně ovládnout cizí jazyk,
  i když jste vytíženi a nevíte, kam dřív skočit.
 • Jak začít rozumět mluvenému slovu - od běžných situací po filmy -
  a neztratit se v záplavě slov, když druzí mluví rychle.
 • Jak si snadno ukládat slovíčka do dlouhodobé paměti
  a umět je použít ve chvíli, kdy je potřebujete.
 • Jak se neutopit v gramatice
  a čemu skutečně věnovat svou pozornost.
 • Jak se zbavit ostychu z mluvení
  a zlepšit si výslovnost.
 • Jak se konečně rozmluvit
  a pohotově reagovat.

Získáte 7+1 videí, která vás provedou krok za krokem vším, co potřebujete znát, abyste nastartovali svou angličtinu, němčinu nebo jiný jazyk a učení byla hračka.

Jako bonus získáte videonávody pro učení s aplikacemi, které si zamilujete.

Kdo pro vás kurz připravil?

Jmenuji se Petra Šolcová. Cizí jazyky vyučuji v kurzech pro dospělé už 20 let. Za tu dobu jsem pomohla přes 3.000 studentům z 30 zemí zlepšit se nejen v gramatice a slovní zásobě, ale především v komunikaci a porozumění, a tak jsem si jistá, že mám řešení i pro vás.

Jazyky vyučuji netradičně. Sleduji novinky v jazykovém vzdělávání, vyvíjím vlastní výukové metody, testuji nové aplikace a inspiruji se u polyglotů. Je tomu už 15 let, co jsem uvedla v život svou první efektivní metodu pro studium jazyků.

Sama jsem se učila už 10 jazyků. Pěti cizími jazyky se obstojně domluvím a několika dalšími se dorozumím na základní úrovni, která mi stačí pro jednoduchou komunikaci při cestování.

VŠ studiumPřekladatelství – tlumočnictví: angličtina, němčina (Bc.), Anglická filologie (Mgr.), Učitelství anglického jazyka a literatury pro SŠ (Mgr.).
Postgraduální odborné vzděláníEvropský kurz konferenčního tlumočení (Euromasters), Juridikum - právní minimum pro překladatele a tlumočníky, Neurolanguage Coaching + několik desítek odborných jazykových a profesních kurzů.
Zahraniční pobyty a stážeIrsko (University of Limerick), Rakousko (Universität Wien), Francie (Université Sorbonne-Nouvelle, ESIT), Německo (Johannes Gutenberg-Universität Mainz), Belgie (evropské instituce), Anglie, USA aj.

Co říkají o engliščích kurzech studenti?

Englishka je to nejlepší, co mě v poslední době potkalo. Učení s ní baví, motivuje a to je základ jak být úspěšný a posunout angličtinu o několik levlů výš. S Englishkou to jde snadno. Péťa umí nadchnout, podpořit a to je velmi důležité. Je tu spousta materiálu k učení, skvělá parta lidí a stále nové a nové věci. Vřele doporučuji za mě 1*. Neměnila bych a jsem ráda, že jsem součástí této skvělé komunity. 👍
Martina Molnárová
Doporučuji Englishku všem, co chtějí mluvit a rozumět anglicky. Petra je skvělý motivátor a rádce. 😉
Naďa Vlčková
Moc děkuji za pro mne nový objev způsobu učení - videa, nahrávky.... vše je super. Moc mne to baví a snažím se využívat každou chvilku, jen se pak přistihnu, že poslouchám a nežehlím... :-)
Nela Křížková