Online minikurz

7 kroků k aktivní angličtině

I ty se můžeš naučit anglicky. Předám ti svůj osvědčený postup, díky kterému to zvládneš efektivně a s úsměvem.

 • Chceš ovládnout angličtinu, ale nedaří se ti nebo nevíš jak na to?
 • Když máš promluvit anglicky před rodinou, v práci nebo na veřejnosti, cítíš se nejistě jak na tenkém ledě?
 • Je pro tebe těžké porozumět mluvenému slovu, ale v koutku duše doufáš, že to jednou dokážeš a budeš sledovat filmy, zprávy a poslouchat audioknihy v angličtině?
 • Přeješ si konečně prolomit jazykovou bariéru a domluvit se bez problémů v zahraničí nebo s kolegy v práci?

OBJEV

7 kroků k aktivní angličtině

díky kterým klapne tvá dovolená, pohovor nebo obchodní jednání

na jedničku a mluvení i porozumění půjde mnohem snáz.

zdarma

OBJEV

7 kroků k aktivní angličtině

díky kterým klapne tvá dovolená, pohovor nebo obchodní jednání

na jedničku a mluvení i porozumění půjde mnohem snáz.

zdarma

V kurzu se dozvíš:

 • Jak dlouho trvá naučit se cizí jazyk,
  když na to jdeš chytře.
 • Jak ušetřit 80 % času a perfektně ovládnout cizí jazyk,
  i když nemáš času nazbyt a nevíš, kam dřív skočit.
 • Jak začít rozumět mluvenému slovu od běžných situací po filmy
  a neztratit se v záplavě slov, když druzí mluví rychle.
 • Jak si snadno ukládat slovíčka do dlouhodobé paměti
  a umět je použít ve chvíli, kdy je potřebuješ.
 • Jak se neutopit v gramatice
  a čemu skutečně věnovat svou pozornost.
 • Jak se zbavit ostychu z mluvení
  a zlepšit si výslovnost.
 • Jak konečně vést pohodovou konverzaci
  a pohotově reagovat.

Kurz hravě zvládneš.
Zabere ti každý den cca 15 minut.

Získáš ucelený návod, jak se rozmluvit a porozumět mluvené angličtině bez zbytečné dřiny. Zjistíš, jak se můžeš zlepšovat s lehkostí, začneš mít radost ze svých pokroků a budeš se moct na svou angličtinu kdykoliv spolehnout.

Do tohoto online kurzu už je přihlášeno 0 nadšených účastníků.
Nestůj na místě. Udělej krok dopředu a zlepši taky svou angličtinu!
Kurz je skvělý, naprosto změnil můj způsob učení. Zjistila jsem, v čem jsem dosud dělala chyby a také to, že rady v něm opravdu fungují. A také, že jsem úplně normální, když znám slovíčka, a přesto zpočátku nerozumím poslechu, nedokážu promluvit. Skvělé, užitečné a praktické rady jak toto zlepšit, spolu s metodou na učení slovíček, abych je konečně nezapomínala.
Miluše Vančátková
Minikurz je pro začátečníky jednoduchý návod jak se pustit do studia cizího jazyka a pro pokročilé velkou motivací jak se posunout rychleji vpřed a přitom ještě ušetřit spoustu času.

Kurz je prokládán vtipnými grafickými přílohami, které se snadno pamatují, a je vhodný pro všechny věkové kategorie. Děkuji a jsem moc ráda, že jsem mohla minikurz absolvovat. Neměnila bych a jsem ráda, že jsem součástí této skvělé komunity. 👍
Marcela Šindelářová

Tento minikurz začíná za:

Přihlas se dnes. Za chvíli zavíráme.

Další vzdělávací akce zdarma proběhne až v příštím roce.

Přihlašování končí za:

Tohoto online kurzu se naposledy zúčastnilo
0 nadšených účastníků.
Nestůj na místě. Udělej krok dopředu a zlepši taky svou angličtinu!

Jak kurz probíhá?

Každý den se ti zpřístupní na studijním portálu 1 nové video s jedním krokem.

Ve dvou týdnech tě postupně provedu tím, co potřebuješ znát k nastartování své angličtiny, aby učení byla hračka.

K tomu se potkáme při 3 živých vysíláních a jako bonus získáš videonávody pro učení s aplikací zdarma, kterou si zamiluješ.

Čeká  tě možná i výhra! Při živém vysílání můžeš vyhrát špičkový online kurz angličtiny.

 • 7+7 dní
  → 7 videí a 3 živá vysílání 
 • Přes 33.000
  nadšených absolventů
 • Jedinečná možnost vyhrát
  propracovný online kurz angličtiny.

Kdo tě kurzem provede?

Jmenuji se Petra Šolcová a výuce jazyků pro dospělé se věnuji přes 20 let. Mých online kurzů se zúčastnilo již přes 60.000 studentů. Při výuce se zaměřuji na praktické dovednosti - zejména mluvení a porozumění mluvenému slovu.

Jazyky vyučuji netradičně bez biflování a nudných pouček. Sleduji novinky v jazykovém světě, testuji nové aplikace a vyvíjím vlastní výukové metody, díky kterým se rozmluvíš. Je tomu už 15 let, co jsem uvedla v život svou první efektivní metodu pro studium jazyků.

Sama ovládám několik cizích jazyků a z vlastní zkušenosti vím, že pro porozumění mluvenému slovu a plynulou komunikaci stačí mnohem méně, než myslíš.

Co říkají absolventi minikurzu

Určitě doporučuji zhlédnout až do konce. Rady jsou velice cenné.
Hana Klobucká
Minikurz je bezvadný, opravdu pěkně, krok po kroku vysvětleno a shrnuto jak se efektivně jazyk učit. Myslím, že opravdu skvělý "návod" k nezaplacení! Dozvíte se vše, co opravdu potřebujete.
Eva Hořčíková
Kurz je úplně skvělý a jsem moc ráda, že jsem na něj narazila! Hlavně na pozitivní Peťu s úsměvem na tváři a láskou k jazykům. Baví mě tvůj způsob vyjadřování s radostí a úsměvem (to se hned poslouchá stokrát lépe :) a ten jiný pohled na svět. Už se těším na další. Kurz bych určitě doporučila všem, kteří se trápí s jazyky a nevědí, jak to změnit.
Vendula Mandlíková
Minikurz je krásně, jednoduše a výstižně zpracován. Péťa je odborník na slovo vzatý. Jedinečný návod jak začít s úspěchem studovat jakýkoli jazyk. Jsem vděčná, že jsem měla možnost si tímto kurzem projít. Vřele doporučuji, není čas otálet.
Martina M.
V kurzu je naprosto jasně a srozumitelně vysvětleno, jakým způsobem jít na učení jazyků, aby bylo efektivní a student neztrácel čas způsobem učení, který nevede k rychlému posunu.
Hana Chaloupková
Tento kurz není jako ostatní kurzy zadarmo. Je opravdu přínosný a obsahuje zásadní informace a návody pro to, jak se efektivně učit jazyk. Předčil má očekávání a rozhodně ho můžu každému jen doporučit 🙂. Díky Péťo
Michaela Najmanová
Jsem nadšená. Kurz je motivační, fantastický přístup ke studentům, velký zájem, lidskost, snaha pomoci, velká podpora. Unikátní, zatím jsem se s takovým přístupem nesetkala. Předávání best practise ze studia cizích jazyků. Doporučuji všem. Moc děkuji za to, že jsem Englishku náhodou našla přes FB.
Milena Lišoková

Stále tady?
Pak si přečti dalších 50+ názorů na tento kurz...

Minikurz se mně líbí a ukazuje mně směr, kterým se dát. Už se jím i řídím. Je tu mnoho důležitého, motivujícího, inspirací pro učení angličtiny jedinečným způsobem, co baví. Všichni si tam něco najdou a přehodnotí, co dělali doposud špatně. Je to krok dopředu. Uvědomila jsem si, proč jsem pořád na stejném místě v angličtině. A teď hurá na další video s usměvavou Péťou!
Veronika Špicarová
Kurz byl velice hodnotný co se týká rad, informací a doporučení. Kurz mě také motivoval k tomu, být aktivní v oblasti učení se cizího jazyka a navedl mě také k tomu jak efektivně se učit.
Terezie Fišerová
Tento kurz mi dal zatím nejvíc, co jsem na netu našla. Přesně vystihuje můj problém s rozmluvením se. Myslím, že mám ten správný elán, chuť a vytrvalost a za pár měsíců se dostaví kýžený výsledek a já si bez prostředníka popovídám s kamarády z Montany.
Hana Komůrková
Kurz se mi líbil. Jsou zde důležité informace jak na učení cizího jazyka. Vše je krásně přehledné a srozumitelné.
Markéta Petirová
Minikurz 7 kroků patří k dalším Tebou velmi dobře zpracovaným materiálům. Dozvěděla jsem se opět spoustu zajímavostí. Nejen jak zvládnout slovíčka, gramatiku, čeho se vyvarovat, jak důležitá je pravidelná, častá konverzace či poslech. Pomalu začínám věřit, že mýtus "už na to nemám věk", začínám bořit. Můj jazykový strom začíná rozkvétat. Chtěla bych poděkovat.
Hana Černohousová
Kurz je skvěle propracovaný. Úplně něco jiného, než se nám dostávalo ve škole (dodělávala jsem si teď mimoškolní pedagogiku a němčina, kterou jsem měla, nám tam byla prezentována pouze biflování slovíček, žádný poslech, pouze stále vysvětlovaná gramatika. Prostě špatně!). Kurz 7 kroků je velice hezky zpracovaný a obsahuje pro mě velice užitečné rady a pomoc.
Monika H.
Člověk se dozví užitečné rady, které ho samotného třeba nenapadnou. Kurz je velmi příjemně a efektivně natočen.
Jana Jeřábková
Kurz byl inspirativní a "nakopávací" - člověk dostane zase chuť pustit se do jazyků hned teď, protože získá pocit, že to vlastně půjde docela jednoduše. Kurz doporučuji hlavně lidem, kteří potřebují trochu popostrčit, aby se do jazyků zase pustili.
Lenka Färberová
Jsem nadšená. Kurz mohu jen vřele doporučit. Určitě stojí za zhlédnutí. :-)
Šárka Tyrpeklová
Tento kurz je sice nazván mini, ale obsahuje neskutečné množství užitečných rad, pomůcek a ukázek na malém prostoru. Určitě si jej ale pustím ještě párkrát, protože člověk občas "sejde z cesty", zapomene "jak" že to má nejlépe dělat či je jednoduše, přiznejme si to, občas líný. Za kurz moc děkuji!
Lucie Hasoňová
Kurz se mi moc líbí. Velmi mě to motivovalo, a už vím, že i já ve svém věku (37 let) se ještě můžu naučit jazyky.
Soňa Bartošíková
Kurz je super. Zjistila jsem, čemu se věnovat víc a nad čím není potřeba sedět u stolu celé dny. Myslím si, že to může pomoci každému, kdo se snaží naučit jazyk. Teď už jen tyto užitečné informace převézt do reálného života. Děkuji mnohokrát za tento kurz.
Jana Záhorovská
Kurz se mi velmi líbil. Pomohl mi si uvědomit, kde jsem dříve dělala chyby při učení a také mi ukázal, jak tyto chyby odstranit.
Michaela Minářová
Perfektní návod pro učení se jazyků.
Lenka Trávníčková
Minikurz se mi moc líbil, je udělán přehledně a Peťa nás každým dnem provedla a vysvětlila celou prezentaci. Přidala spoustu užitečných rad které, jak sama říkala, má na sobě odzkoušené a fungují. Takže se nejedná o žádnou nevyzkoušenou teorii, ale o odzkoušené rady které fungují!

Milá Petro, tímto mini kurzem jste určitě "nakopla" spoustu lidí k tomu, aby se na učení jazyka podívali z jiného úhlu pohledu :).
Ela Kousková
Kurz mi dal nadhled a ukázal mi, jak se jinak učit cizí jazyk a naučit se rozumět jiným a pak i s nimi mluvit.
Denisa Pecharová
Kurs člověka naladí pro další výuku jazyka. Skvělý návod s kostrou, na kterou pak už jen budete nabalovat nové a nové informace.
Věra Václavíková
Kurz pro mě shrnul to, co již 3 měsíce výuky u Englishky poznávám. Ukazuje cestu, jak se učit efektivně a přitom nenásilně. Ušetří mnoho času, které člověk ztratí hledáním vhodného modelu učení. Určitě všem doporučuji pokračovat tou pravou výukou v Englishce.
René Finsterle
Minikurz se mi moc líbil, byl krásně a výstižně zpracován. Mě osobně nasměroval správným směrem, už v učení nebudu nikde tolik tápat a konečně cítím, že cíle který jsem si nastavila, brzy dosáhnu. A to jen díky Pétě, která to krásně vysvětlila - jak efektivně se učit (krok po kroku).
Andrea Doubková
Kurz je pěkně zpracovaný do logických celků. Od motivace do konkrétních kroků. Je vidět, že Petra je v oboru vystudovaná a neustále se drží s trendy, které implementuje do výuky. Držím palce a těším se na další nápady.
Marcela K.
Kurz se mi líbil. Informace jsou podávané systematicky a názorně. Kladně hodnotím i mluvený projev Petry, kdy lze kurz i poslouchat a není tendence usnout a nebo aby odbíhaly utíkaly myšlenky.
Milena Smetanová
Kurz je velmi srozumitelný a praktický. Máte příjemný hlas a schopnost pěkně vysvětlit důležité věci. Krásně a logicky vysvětlení systému učení jazyků. Velmi lehce jsem si uvědomila, kde jsou mé slabiny a kde začít více pracovat. Velmi uvažuji o vstupu do klubu.
Irena Kohoutová
Toto je dobré slyšet. Z kurzu si odnáším hlavně jednotlivé kroky, které vedou k porozumění jazyku. Všichni, kdo začínají s jazykem, by si měli tento kurz poslechnout.
Pavla
Myslím, že s tímto kurzem se dá dosáhnout každého cíle v naučení se jazyka.
Lenka Velíšková
Vynikající návod, jak se zorientovat ve výuce cizího jazyka, jak postupovat a jak se rychle zlepšovat. Úžasné nové informace.
Andrea Kvasnicová
Tento kurz velmi doporučuji. Péťa v něm velmi příjemným způsobem ukazuje efektivní způsob učení jazyků a musím říct, že mě až překvapilo, kolik novinek jsem se dozvěděla.
Adéla Ptáčková
Kurz je určitě zajímavý a poučný. V krátkosti upozorňuje na to, co je důležité při učení a co počká. Jaké metody zvolit, aby se člověk někam posouval a viděl pokroky, což je zároveň i velká motivace v pokračování. Kurz bych doporučila každému dobrému známému, který Peťu ještě nezná.
Blanka Řeháková
Pěkné a srozumitelné vysvětlení jak se nejlépe jazyk naučit.
Simona Ondrašíková
Smekám před tebou.. Ráda bych uměla využít čas tak jako ty. Mini kurz je povedený a moc se těším na výzvu.
Zuzana Kadlecová
Určitě bych doporučila kurz všem ostatním, kteří se nemůžou pohnout v angličtině dál, pořád do kola se učí to samé a nejde jim to. Hlavně když se bojíte mluvit jako já, že bych řekla něco špatně. Dodá vám to sebevědomí.
Kristýna B.
Zajímavé tipy. Moc mě potěšilo, že biflování slovíček není na předních příčkách. Už mi nějak "nelezou" do hlavy. Věřím, že nabízeným způsobem je to mnohem efektivnější. Poslouchám a těším se na to... a to je významná změna!
Pavla Vodvářková
Šikovně zpracované, utříděné a vysvětlené jak na to, naučit se konečně jazyk.Pěkně jsem si to sama srovnala a namotivovala se.
Jana N.
Kurz, kde je skvěle skloubená motivace, poznatky a vychytávky pro rychlý progres. Velice se mi to líbilo. Utřibuji si vlastní systém a požadavky, které chci na sebe klást. :-)
Anna Sobolová
Kurz byl skvělý, načerpala jsem z něho další informace k učení. Minikurz vřele doporučuji všem, kdo chtějí s angličtinou začít, nebo jsou tzv. věční začátečníci, jako já. Dozví se v něm informace důležité k tomu, aby opět neskončili na začátku.
Věra Kandorfová
Kurz je úžasný. Som nadpriemerne spokojná. 😘
Karin Hanusova
Kurz je perfektní! Uvědomila jsem si, že jsem se celá léta učila angličtinu špatným způsobem a právě proto jsem to nikdy nedotáhla do konce.
Simona Hošťálková
Minikurz sa mi veľmi páčil. Dáva dobrý návod, ako sa učiť cudzie jazyky a ako postupovať pri jednotlivých častiach učenia sa. Aj keď to bol minikurz, bol za takú krátku dobu veľmi poučný, výstižný a veľmi prospešný.
Antónia Kúdelová
Kurz byl podnětný. Pomohl mi utřídit si myšlenky o tom, co je podstatné.
Jitka Benedová
Tento minikurz je pro mne povzbuzením, abych to se sebou nevzdávala a zkusila na učení angličtiny jít jinak.
Eva V.
Kurz je velmi zajímavý a dodává odvahu začít se učit. Máte to hezky vysvětlené a dává to smysl.
Markéta Sýkorová
Kurz byl pro mě přínosný. Pomůže získat jiný pohled na učení jazyků, nejenom ale jiný, ale hlavně funkční a zábavný. Děkuji za vše, Peťi 👍🏻
Michaela Vinšová
Kurz se mi líbil, je z něj zřejmé, co dělat, když se chceme rychleji posunout dál. Čemu se věnovat víc a co můžeme vypustit.
Patricie Blažková

Přihlašování končí za:

Časté otázky

Odpověď si zobrazíš kliknutím na otázku.

Jak dlouho budu mít přístup k minikurzu?

Kurz zahájíme společně 16. 9. 2023. Kurz můžeš zhlédnout do 27. 9. 2023. Pokud začneš o pár dní později, nevadí. Do 27. 9. to stihneš.

Jak dlouhá jsou videa?

Videa, která se ti budou postupně každý den otevírat, mají většinou 10–15 minut. Kurz tedy hravě zvládneš i při plném pracovním vytížení. Můžeš vše sledovat buď postupně každý den nebo vše zhlédnout najednou během 2 hodin o víkendu.
Živá vysílání jsou delší. Máš-li málo času, můžeš první 2 vysílání vynechat a zhlédnout jen hlavní webinář (24. 9. 2023).

Bude z živých vysílání záznam?

Ano. Vysílání si můžeš pustit ze záznamu druhý den nebo později (až do 27. 9. 2023). Pokud se ale zúčastníš živě, máš šanci vyhrát prvotřídní online kurz angličtiny, ve kterém se můžeš zlepšit o 1 až 2 jazykové úrovně za 3 měsíce.

Je minikurz i pro začátečníky?

Ano, minikurz ti pomůže, ať jsi na úplném začátku nebo jsi velmi pokročilý. Obsahuje univerzální postup, jak se naučit angličtinu efektivně, zábavně a bez biflování. Ocení ho každý, kdo se chce naučit dobře mluvit a rozumět anglicky.

Zvládnu to?

Ano. Minikurz bez problémů zvládneš. K sledování videí a vysílání nic zvláštního nepotřebuješ. Videa máš po celou dobu k dispozici v členské sekci. Živá vysílání pak můžeš sledovat ve facebookové skupině spolu s ostatními, nebo se dívat na YouTube pod odkazem, který ti zašlu e-mailem.

Jak se přihlásit?

Klikni na červené tlačítko na této stránce a vyplň své kontaktní údaje. Přístup ke kurzu ti přijde obratem e-mailem. Pokud ti zpráva skončí mimo hlavní schránku (v hromadných, promoakcích nebo spamu), přetáhni ji do hlavní schránky. Nezapomeň se taky přidat do facebookové skupiny.

Nevzdávej to se sebou!

Je jedno, kolik je ti let, že ti nezbývá moc času na studium, nebo si myslíš, že na jazyky nemáš zkrátka hlavu. Zkus na učení angličtiny jít jinak.


Poznej 7 kroků k aktivní angličtině a zjisti, jaké metody platí v učení jazyků na tebe.