Online Anglická minivýzva zdarma (11.–15. září)

Ovládněte minulý čas jednou provždy

a udělejte si pořádek v nepravidelných slovesech.

Objevte zábavný způsob učení, který šetří váš čas a pomůže vám anglicky mluvit a rozumět mluvenému slovu.

  • Bojujete s anglickými časy a nepravidelnými slovesy?
  • Už jste se několikrát snažili naučit se správné tvary nazpaměť, ale v reálných situacích si na ně nikdy nevzpomenete?
  • Máte problém mluvit o tom, co se vám stalo včera nebo před týdnem, protože vás nenapadá, jak větu správně zformulovat?
  • Chtěli byste přirozeně vyprávět o svých zážitcích?

Udělejte si pořádek v minulém čase jednou provždy!

Víte, že minulý čas je 2. nejdůležitější čas v angličtině?

Dohromady spolu s přítomným prostým časem tvoří v mluvené angličtině téměř 80 % všech vět.

Je základním stavebním kamenem, bez kterého se při komunikaci v angličtině neobejdete. Proto je důležité ho skvěle ovládat

V minivýzvě zdarma se naučíte:

 

1. Tvoření a použití přítomného a minulého času

2. Nejpoužívanější pravidelná a nepravidelná slovesa

3. Techniky, jak si zapamatovat a rychle vybavit správný tvar slovesa při mluvení

4. Objevíte snazší a zábavnější způsob učení angličtiny, díky kterému začnete rozumět mluvenému slovu, myslet a mluvit anglicky.

Minulé minivýzvy se zúčastnilo 0 nadšených angličtinářů.
Přidejte se taky!
Do minivýzvy je přihlášeno 0 natěšených angličtinářů.
Přidejte se taky!

Jmenuji se Petra Šolcová a výuce jazyků pro dospělé se věnuji přes 20 let. Za tu dobu jsem pomohla na 3.000 studentům ve věku 20–100 let rozmluvit se anglicky.

Jazyky vyučuji netradičně. Sleduji novinky v jazykovém světě, testuji nové aplikace a vyvíjím vlastní výukové metody. Je tomu už 15 let, co jsem uvedla v život svou první efektivní metodu pro studium jazyků.

Sama ovládám 5 cizích jazyků a z vlastní zkušenosti vím, že pro porozumění mluvenému slovu a plynulou komunikaci stačí mnohem méně, než byste čekali.

Co říkají účastníci mých online tréninků a kurzů zdarma?

 

Za těch několik málo desítek minut času je podaných velmi mnoho užitečných informací. Stručně, jasně, příjemně, Tvůj samotný projev je povzbuzující. Skvělý kurz!
Dominik Ploc
Velmi motivující, přehledně vysvětleny kroky, které je potřeba si vytyčit ke zvládnutí stanoveného cíle. Petra působí velmi optimisticky, a tak mám pocit, že to zvládnu, jen se pustit do toho.
Irena Macoszková
Překvapilo mě, jak může být učení cizích jazyků vlastně "jednoduché ". Kurz mi ukazal cestu, jak se jazyk učit snadněji a hlavně efektivně. Jak postupovat, aby učení a čas tím strávený měl smysl. Jen mě mrzí, že jsem na tento kurz nenarazila dřív.
Libuše Formánková
Tvůj minikurz byl úžasný. Dozvěděla jsem se spoustu věcí a moc se mi líbilo, jak jsi všechno jasně a srozumitelně vysvětlovala. Opravdu velká poklona! MOC MOC MOC děkuju za možnost se zúčastnit! Moc děkuju za spoustu času a za práci, které jsi tomu všemu, Peťo, věnovala!
Michaela
Jako úplný začátečník, jedu podle kurzu a pociťují veliké zlepšení v zapamatování nových slovíček a vidím učení jako hru, která mě více baví.
Dalibor Pašek
Za dva roky mě čeká maturita z anglického jazyka a jsem ráda, že jsem se tohoto minikurzu zúčastnila, protože cítím, že teď to k maturitě dotáhnu. Péti rady dávají smysl, šetří čas a jsou praktické, děkuji za novou strategii učení.
Markéta Špinková
Minikurz byl velmi poučný, zejména co se týká toho, jak se efektivně učit. Obdivuji paní Petru za její úsměv a vždy dobré naladéní. Děkuji za Vaši práci, která dává smysl.
Hana Brázdová
Kurz byl úžasný, super. Ukázal mi cestu k mému snu - umět anglický jazyk. Je to úplně jiný přístup k jazyku, než jaký jsem doposud znala ze škol. Děkuji.
Iva Kupcová
Z kurzu odcházím jako opravdový nadšenec. Nikdy jsem u ničeho nevydržela a tady jsem hltala každé video, protože mi vždy rozšířilo obzor, jak se mohu učit jinak, aby to bylo efektivní a mohla se konečně posunout o level výš. Tento kurz bych rozhodně každému doporučila.
Jana Šedinová

Přestaňte se svou angličtinou stát na místě a udělejte konečně krok dopředu!

Do zahájení minivýzvy zbývá: