SPOLUPRACUJTE S ENGLISHKOU

a učte angličtinu online

Hledáte zajímavé příležitosti v online výuce?

Dokážete zaujmout? Jste lektor/ka angličtiny se stálým úsměvem na tváři, máte výborné znalosti angličtiny, jste komunikativní a rád/a předáváte své nadšení pro jazyky dál?  Pak jste na správném místě. 

Englishku jsem založila před cca 6 lety. Stala se brzy jedním z největších jazykových online projektů u nás. Protože se neustále rozrůstáme, hledám další skvělé lektory angličtiny, se kterými bych mohla navázat spolupráci. Pokud máte o spolupráci zájem, zapište se do databáze lektorů angličtiny, ve které evidujeme zájemce o spolupráci s tímto projektem.

Děkuji a těším se na případnou spolupráci, Petra Šolcová, Englishka

 

Zapište se do naší databáze potenciálních lektorů a jakmile se objeví vhodná příležitost ke spolupráci, budeme vás kontaktovat.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů a s tím, že vás budu kontaktovat ohledně případné spolupráce. Z odběru zpráv se můžete kdykoliv odhlásit v patičce každého e-mailu. 

Jmenuji se Petra Šolcová

a výuce jazyků pro dospělé se věnuji přes 20 let. Za tu dobu jsem pomohla tisícům dospělým ve věku 20–100 let zlepšit se v porozumění a mluvení v angličtině.

Mými online kurzy efektivního učení angličtiny prošlo už přes 60.000 účastníků. Vedu největší anglický online klub v ČR a SR, ve kterém se věnuje angličtině 2.000 studentů.

Za svou práci jsem před několika týdny získala ocenění – 1. místo v soutěži Živnostník roku za Královéhradecký kraj a celorepublikově bronz.

Jazyky vyučuji netradičně. Sleduji novinky v jazykovém světě, testuji nové aplikace a vyvíjím vlastní výukové metody. 

Znáte mě z MÉDIÍ