4denní výzva zdarma

ONLINE 28.-31. ledna 2022

Nastartujte svou angličtinu v novém roce

Začněte rozumět mluvenému slovu a posuňte se na vyšší úroveň

Ve 4denní výzvě zdarma vás provedu jednoduchým systémem učení, který vám pomůže porozumět cizincům i rodilým mluvčím a hravě ho zvládnete i Vy

  • Trápí vás, že se nechytáte, když na vás někdo promluví anglicky na ulici? A porozumět filmům je úplné scifi?
  • Když máte něco říct anglicky před druhými, cítíte se nesví a všechna slovíčka jako by se někam rozutekla?
  • Angličtině jste věnovali už spoustu času, ale k tomu, že byste rozuměli rodilým mluvčím nebo přemýšleli anglicky, máte na míle daleko?

Řekněte NE nefunkčním způsobům učení!

Jděte na to jinak a začněte konečně rozumět a mluvit.

Společně nastartujeme vaše porozumění, začneme rozšiřovat slovní zásobu a ukážeme si, jak pokračovat dál, abyste se zlepšovali v mluvené angličtině po celý rok a přestali mít strach z mluvení.

Co vás ve 4denní výzvě čeká?

 

1. Zjistíte, jaké jsou hlavní příčiny toho, proč se vám v angličtině nedaří rozumět a mluvit.

2. Dozvíte se, co skutečně potřebujete umět, abyste porozuměli mluvené angličtině.

3. Učiníte první kroky k tomu, abyste svou angličtinu letos proměnili a splnili si brzy svůj cíl - ať je to domluvit se na dovolené, porozumět kolegům v práci nebo prvním programům v televizi - i to lze totiž zvládnout za jeden rok.

4. Objevíte snazší a zábavnější způsob učení angličtiny a nastartujete svou angličtinu, aby vám vzkvétala a přinášela radost.

Jmenuji se Petra Šolcová a výuce jazyků pro dospělé se věnuji přes 20 let. Za tu dobu jsem pomohla 7.000 studentům ve věku 15–100 let zlepšit se v porozumění a mluvení v angličtině.

Jazyky vyučuji netradičně. Sleduji novinky v jazykovém světě, testuji nové aplikace a vyvíjím vlastní výukové metody. Je tomu už 15 let, co jsem uvedla v život svou první efektivní metodu pro studium jazyků.

Sama ovládám 5 cizích jazyků a z vlastní zkušenosti vím, že pro porozumění mluvenému slovu a plynulou komunikaci stačí mnohem méně, než byste čekali.

Co říkají účastníci mých výzev a kurzů zdarma?

 

Jsem nadšená, vím věci, které jsem nikdy neslyšela, a už jsem Englishku doporučila všem, které znám, že svádí boj s angličtinou jako já.
Anna Kvapilová
Je to super. Péťa vás skvěle namotivuje a dá plno cenných rad 👍. Určitě doporučuji se zúčastnit.
Jana Řeháková
Výzva je perfektní! Uvědomila jsem si, že jsem se celá léta učila angličtinu špatným způsobem a právě proto jsem to nikdy nedotáhla do konce.
Simona Hošťálková
Jsem nadšená. Kurz je motivační, fantastický přístup ke studentům, velký zájem, lidskost, snaha pomoci, velká podpora. Unikátní, zatím jsem se s takovým přístupem nesetkala. Předávání best practise ze studia cizích jazyků. Doporučuji všem. Moc děkuji za to, že jsem Englishku náhodou našla přes FB.
Milena Lišoková
Tento kurz mi dal zatím nejvíc, co jsem na netu našla. Přesně vystihuje můj problém s rozmluvením se. Myslím, že mám ten správný elán, chuť a vytrvalost a za pár měsíců se dostaví kýžený výsledek a já si bez prostředníka popovídám s kamarády z Montany.
Hana Komůrková
Kurz byl pro mě přínosný. Pomůže získat jiný pohled na učení jazyků, nejenom ale jiný, ale hlavně funkční a zábavný. Děkuji za vše, Peťi 👍🏻
Michaela Vinšová
Kurz byl velice hodnotný co se týká rad, informací a doporučení. Kurz mě také motivoval k tomu, být aktivní v oblasti učení se cizího jazyka a navedl mě také k tomu jak efektivně se učit.
Terezie Fišerová
Zajímavé tipy. Moc mě potěšilo, že biflování slovíček není na předních příčkách. Už mi nějak "nelezou" do hlavy. Věřím, že nabízeným způsobem je to mnohem efektivnější. Poslouchám a těším se na to... a to je významná změna!
Pavla Vodvářková
Toto je dobré slyšet. Z kurzu si odnáším hlavně jednotlivé kroky, které vedou k porozumění jazyku. Všichni, kdo začínají s jazykem, by si měli tento kurz poslechnout.
Pavla
Kurz byl inspirativní a "nakopávací" - člověk dostane zase chuť pustit se do jazyků hned teď, protože získá pocit, že to vlastně půjde docela jednoduše. Kurz doporučuji hlavně lidem, kteří potřebují trochu popostrčit, aby se do jazyků zase pustili.
Lenka Färberová

Zažijte to stejné i vy a mějte radost z toho, že konečně rozumíte mluvené angličtině a nebojíte se mluvit!

Časté otázky

 

Odpověď si zobrazíte kliknutím na otázku.

 

Je 4denní výzva i pro začátečníky?

Ano, 4denní jazyková výzva je pro všechny, kteří chtějí začít rozumět a mluvit nebo se v tom zlepšit. Můžete být na úplném začátku nebo na úrovni B2, C1.

Co když v daný termín nemohu?

To nevadí. Videa si můžete pustit ze záznamu druhý den nebo později (až do čtvrtka 3.1.2022). Pokud se ale zúčastníte živě, máte šanci vyhrát půlroční kurz angličtiny.

Zvládnu to?

Ano. Úkoly ve výzvě budou nenáročné a zvládnete je. K sledování vysílání nic zvláštního nepotřebujete. Můžete se dívat ve facebookové skupině spolu s ostatními nebo kliknout na odkaz, který vám každý den zašlu a sledovat na YouTube.