Raketově nastartujte svou angličtinu v Real English Club

Rozmluvte se s Peťou a začněte rozumět mluvené angličtině

  Mluvte a mluvte a poslouchejte zábavné videolekce, příběhy a rozhovory, které pro vás natáčím. V klubu získáte jako bonus licence ke špičkovým aplikacím pro učení jazyků a stálou podporu zkušené lektorky i celého engliščího týmu. Tohle učení angličtiny si zamilujete.

Nechte se provést labyrintem informací prostřednictvím online členství, které vám přinese TRVALOU PROMĚNU.

 

 • Získáte potřebné sebevědomí,
  abyste se nebáli komunikovat a domluvili se bez obav kdykoliv a kdekoliv.
 • Budete rozumět, když vás někdo osloví na ulici
  a časem budete moci sledovat zprávy ze zahraničí nebo filmy, seriály a programy v angličtině.
 • A už nikdy se nebudete cítit před rodinou, kolegy nebo šéfem nesví,
  protože nerozumíte a bojíte se promluvit.
 • Otevře se vám také nový svět netušených možností,
  cestování v zahraničí bude hračka a zajímavé pracovní pozice budete mít na dosah.

Vše postupně, krok za krokem, po malých krůčcích...

vaším vlastním tempem.

Real English Club je jediný online klub pro angličtináře, ve kterém se 100 % zaměříte na zlepšení v porozumění a mluvení.

A taky se zlepšíte...

 

Co členstvím v online klubu získáte?

 

 • Dlouhodobé metodické vedení od zkušené lektorky
  Ukážu vám, jak se učit angličtinu efektivně, s radostí a bez zbytečné dřiny a pomohu vám vytrvat až do cíle.
 • Přístup ke všem materiálům a lekcím kdykoliv a odkudkoliv. Ve verzi Deluxe získáte okamžitý přístup k veškerému obsahu klubu od úrovně A0 do B2/C1.
  Můžete se učit kdykoliv chcete vy, tak často jak chcete.
 • Zábavné videolekce na důležitá témata každodenního života,
  které vám pomohou aktivně ovládnout slovní zásobu a gramatiku k tématu.
 • Angličtinu do ucha: vyprávění Englishky a rozhovory s rodilými mluvčími,
  díky kterým začnete rozumět mluvenému slovu. Vše na sebe krásně navazuje.
 • Texty, překlady a slovní zásobu v chytré aplikaci ke každé nahrávce
  abyste neztráceli čas. Učení nebylo nikdy snazší. Vše dostanete jako na stříbrném podnose.
 • Audia a videa ke stažení do počítače a mobilu.
  Můžete poslouchat v autě, na cestách, doma nebo na zahradě, při procházce nebo sportu.
  Tohle učení vás bude zkrátka bavit, protože ho snadno zařadíte do svého života.
 • Každý týden konverzace ve virtuální třídě, abyste se rozmluvili.
  Uvidíme se, jako bychom seděli naproti sobě v místnosti. Pokud nechcete být vidět, stačí si vypnout webkameru a můžete švitořit inkognito.
 • Webináře a živá vysílání o efektivním učení.
  Prozradím vám své postupy, tipy a vychytávky, které mi pomohly při učení více než 10 jazyků.
 • Jazykový koučink s Petrou,
  abyste neztratili motivaci a poradili si s jakoukoliv překážkou
 • Nové přátele a báječnou komunitu nadšených lidí,
  kteří mají společný cíl a budou vám fandit a podporovat vás.
 • Důraz na mluvenou angličtinu, abyste začali rozumět a nebáli se mluvit.
  Struktura, obsah a provedení kurzu je zcela odlišná od všech kurzů, se kterými jste se v minulosti setkali.
 • Přístup ke kvalitnímu jazykovému vzdělávání po dobu, jakou chcete vy.
  Platíte měsíční přístup bez jakýchkoliv závazků. Brány klubu však nejsou otevřeny stále, proto se přidejte dřív, než se místa obsadí.

Jmenuji se Petra Šolcová a výuce jazyků pro dospělé se věnuji přes 20 let. Za tu dobu jsem pomohla na 3.000 studentům ve věku 20–100 let rozmluvit se anglicky.

Jazyky vyučuji netradičně. Sleduji novinky v jazykovém světě, testuji nové aplikace a vyvíjím vlastní výukové metody. Je tomu už 15 let, co jsem uvedla v život svou první efektivní metodu pro studium jazyků.

Sama ovládám 5 cizích jazyků a z vlastní zkušenosti vím, že pro porozumění mluvenému slovu a plynulou komunikaci stačí mnohem méně, než byste čekali.

Je pro vás Real English Club vhodná volba?

 

V klubu vás ráda přivítám, pokud:

 

 • Jste s angličtinou na úplném začátku
  nebo si chcete angličtinu od základu zopakovat. Nováčkům v angličtině se v klubu věnujeme s maximální péčí. Podobný servis jinde nedostanete.

nebo

 • Ovládáte základy, ale nerozumíte a bojíte se mluvit.
  Mám jasnou strategii jak se v tomhle zlepšit, která pomohla už 3.000 studentům. V klubu je také dostatek příležitostí ke komunikaci se členy, lektory nebo přímo se mnou. Díky citlivému vedení ztratíte postupně ostych z mluvení a získáte potřebné sebevědomí.

nebo

 • Jste se zasekli na jakékoliv jazykové úrovni (A1 – B2) a nedaří se vám posunout se dál.
  Součástí jsou klubu je rozsáhlá anglická audioknihovna, přístup do prvotřídních aplikací, které nadchnou i ty nejnáročnější angličtináře, pravidelná živá vysílání o efektivním učení a jazykový koučink, takže, ať máte jakýkoli problém, pomůžu vám se posunout.

V Real English klubu je vítán každý, kdo se chce zlepšit v mluvení a porozumění v angličtině, chce na sobě pracovat, motivuje ho kontakt s nadšenou komunitou lidí, kteří jdou za stejným cílem a chce do sebe investovat alespoň 60 – 90 minut týdně – nikoli najednou ale rozdělených do menších částí.

Co říkají členové online klubu?

Jsem nadšená. Je to velmi promyšlený, neustále se rozvíjející projekt. Péťo jsi skvělá, je vidět, že vycházíš ze svých osobních zkušeností, že neustále hledáš další a další možnosti, jak nám studentům pomoci zvládnout anglický jazyk včetně jeho záludností a hlavně bez ohledu, na jaké úrovni účastník kurzu je. Tzn. přínosné pro nás začátečníky, ale i pro pokročilé. Velké poděkování patří i Markétce. Zlepšení vidím zejména v konverzaci, v případě nouze v zahraničí si opravdu vzpomenu. Doslova nadšené jsou obě dcery v zahraničí a pějí slova velké chvály.
Hana Černohousová, seniorkaČlenka Real English Clubu
Klub je opravdu skvělý a jsem ráda, že jsem ho objevila. Nabízí opravdu vše, co k učení jazyka potřebuji, učení je komplexní a pestré. Možnost konverzací je úžasná a příjemná lektorka je třešničkou na dortu! Zlepšila jsem se, dá se říct, ve všem.
Eva HorčíkováČlenka Real English Clubu
Díky klubu se zlepšila moje slovní zásoba a hlavně poslech a mluvení. Vše je přehledné, máme na výběr mnoho materiálu, ze kterého se dá vybrat podle nálady nebo potřeby. REC bych neváhal někomu doporučit, protože se za ním skrývá skvělá lektorka a za ní spousta perfektní práce, její neutuchající energie něco zlepšit a každému pomoci. Zvu každého, ať to zkusí a pak už od toho neodejde.
Pavel FrodlČlen Real English Clubu
Real English Club doporučuji 100%. Jsem velmi ráda, že mohu být součástí tak propracovaného systému učení , který ve mně začíná přenastavovat můj pocit, že na jazyky nemám talent a nikdy se anglicky nenaučím. Nyní jsem z učení angličtiny nadšená a lituji, že jsem Englishku neobjevila dřív. Pociťuji veliké zlepšení hlavně v mluveném projevu, ztrácím stud a ostych. Angličtina mě začala velmi bavit a stává se z ní závislost.
Michaela Vinšová, zdravotní sestraČlenka Real English Clubu
Klub je výjimečné místo, kde si každý najde svoji cestu a jako bonus se seznámí s fajn lidmi.
Markéta PetirováČlenka Real English Clubu
Klub je super. Zrovna začínám a těším se na konverzace. Vyzkoušela jsem i jiné on-line učení, ale Englishka je nejlepší.
Lenka VelíškováČlenka Real English Clubu
Moc se mi líbí náplň, způsob učení, kvalita všech materiálů a celkové vedení a podpora. Vše je na vysoké úrovni a předávané s láskou a nadšením. Zlepšila jsem se především ve slovní zásobě, komunikaci a díky poslechu dokonce i v porozumění, což byl můj největší problém! Jednoznačně bych doporučila studium v Real English Clubu všem, kdo touží v budoucnu a už napořád plynně a bez problémů komunikovat anglicky, rychle se zlepšovat a už se nebát promluvit.
Hana Jirovcová, podnikatelkaČlenka Real English Clubu
Jsem v klubu velice spokojená. Lépe rozumím a zlepšila jsem se v mluvení. V Englishce jsem získala pravidelný návyk učení. Peťa nás zahrnuje spoustou výukových materiálů, novinkami a dokáže perfektně motivovat. Určitě doporučuji komukoliv.
Zdena K.Členka Real English Clubu
Klub doporučuji a všude říkám, že lepší startovací prostředí pro učení angličtiny prostě nikdo nikde nenajde. Všechno je nám dáno jak na stříbrném podnose a velmi jednoduchou formou.
Olga JansováČlenka Real English Clubu
Englishka je to nejlepší, co mě v poslední době potkalo. Učení s ní baví, motivuje a to je základ jak být úspěšný a posunout angličtinu o několik levlů výš. S Englishkou to jde snadno. Péťa umí nadchnout, podpořit a to je velmi důležité. Je tu spousta materiálu k učení, skvělá parta lidí a stále nové a nové věci. Vřele doporučuji za mě 1*. Neměnila bych a jsem ráda, že jsem součástí této skvělé komunity. 👍
Martina Molnárová

Jaké bonusy získáte ve verzi Deluxe?

 

 • Anglickou audiotéku s podcasty s titulky jedinou svého druhu
  Engliščí audiotéka je jedinečná v tom, že můžete sledovat aktuální zpravodajství, příběhy a podcasty pro studenty angličtiny a současně číst anglické titulky. Rychleji porozumíte mluvené angličtině a zvyknete si na běžnou řeč, jak se skutečně v každodenním životě používá.
  Ideální pro jazykovou úroveň A2 - C1. (Min. doporučovaná úroveň A1/A2. Jen v angličtině.)
  Samostatně neprodejné. Lze získat pouze ve verzi Premium a Deluxe Real English Clubu.
 • Půlroční přístup k zábavné aplikaci s 3.000 videi s interaktivními kvízy
  Písničky, pohádky, animace a videa všeho druhu. S anglickými titulky a slovíčky v obrázcích. Na téhle aplikaci mě baví, že se můžu učit s krátkými autentickými videi ze života, která obsahují živý jazyk. Žádnou učebnicovou angličtinu. Sama aplikaci používám pro učení jazyků denně, a proto jsem se rozhodla poskytovat licence zdarma i členům klubu. Tahle aplikace za to totiž stojí.
  Ideální pro jazykovou úroveň A2 - C1. (Min. doporučovaná úroveň A1. Jen v angličtině.)
  Hodnota: 5 500 Kč/rok
 • Roční licenci k světově oceněné aplikaci Mooveez na trénink jazyků s filmy
  Koho by nebavilo učit se angličtinu s Pulp Fiction a dalšími filmy a seriály? V této aplikaci pro mobily a tablety jsou titulky speciálně upravené přímo pro učení jazyků a opatřené vysvětlivkami. Každou větu filmu si můžete opakovat díky ozvučeným kartičkám. Tohle učení je návykové. Chytí vás tak, že si ani nevšimnete a jste na konci lekce.
  Ideální pro jazykovou úroveň A2/B1 - C2. (Min. doporučovaná úroveň A1/A2. S českým překladem.)
  Hodnota: 1 790 Kč/rok

  Celková hodnota bonusů je přes 9 500 Kč.

1. online klub pro angličtináře Real English Club  můžete získat v Deluxe verzi na 6 nebo 12 měsíců

VERZE DELUXE NA 6 MĚSÍCŮ

Půlroční předplatné obsahuje:

 • Zábavné videolekce
 • Nahrávky ke stažení
 • Slovíčka v chytré aplikaci
 • Skupinový koučink
 • Živá vysílání
 • Konverzace 1x týdně a jejich záznamy 
 • Okamžitý přístup k 20+ modulům
 • A mnoho dalšího

BONUSY ZDARMA:

 • Anglická audiotéka (samostatně neprodejné)
 • Zábavná aplikace s 3.000 videi s titulky, slovíčky a interaktivními kvízy
 • hodnota bonusu 2.750 Kč.

4900 Kč/6 + 1 měsíc zdarma

*Získáte bonusy v hodnotě přes 4.000 Kč.

VERZE DELUXE NA 12 MĚSÍCŮ

Roční předplatné obsahuje:

 • Zábavné videolekce
 • Nahrávky ke stažení
 • Slovíčka v chytré aplikaci
 • Skupinový koučink
 • Živá vysílání
 • Konverzace 1x týdně a jejich záznamy 
 • Okamžitý přístup k 20+ modulům
 • A mnoho dalšího

BONUSY ZDARMA:

 • Anglická audiotéka (samostatně neprodejné)
 • Zábavná aplikace s 3.000 videi s titulky, slovíčky a interaktivními kvízy
 • hodnota bonusu 5.500 Kč
 • Učení s Mooveez zdarma
 • hodnota bonusu 1.790 Kč.

9700 Kč/12 + 1 měsíc zdarma

*Získáte bonusy v hodnotě přes 9.000 Kč.

Můj dlouholetý boj s učením angličtiny díky Englišce skončí. Úžasný projekt a ještě úžasnější mentor. Nelze než děkovat a doporučovat /což dělám/. 😉
Yveta P.
Jsem moc ráda, že jsem se přihlásila. Moc mne to chytlo a dělám si každý den něco na Englishce. Jsi moc sympatická a milá a lekce, které jsem měla byly zatím moc příjemné. Už se těším na další. (...) Moc děkuji, za tebe, za Tvoji Englishku a přeji všem, ať je to baví a motivuje, alespoň stejně jako mne.
Alena B.
Zatím jsem z Englishky nadšená a moc děkuji. Z konverzací jsem měla sevřený žaludek, ale je to příjemné. Peti, moc Ti děkuji za "nakopnutí" do angličtiny, protože si říkám, že i kdybych se nenaučila angličtinu na 100%, tak i tak budu ráda, že jsem Tě poznala, protože jsi opravdu pro mě hodně pozitivní člověk a moc se těším na každé nové video s Tebou... děkuji.
Věra K.učitelka
Jsem nadšená z Vašeho zpracování materiálů, denně si pouštím lekce v autě do sluchátek během řízení, jelikož v autě trávím celý den. Super!! Konečně učení co mě baví a mohu ho spojit s prací. Jsem ráda, že jsem měla to štěstí a objevila jsem Vás a mohu se angličtinu konečně učit svým tempem při práci a hlavně tak skvělou formou. Ještě jednou děkuji a přeji Vám, abyste i dál měla tak skvělé nápady a tak krásně zpracované materiály a celkově, aby Englishka byla i nadále tak úspěšná. Těším se na tento rok.
Andrea J.obchodní konzultantka
Studium tak, jak jste ho pojala vy, se mi opravdu líbí. Je vidět, že máte hodně moc zkušeností s výukou a dáváte do toho i kus srdíčka. Snažíte se naučit nejdřív to, co budeme potřebovat v běžném, jednoduchém hovoru. Takže už na začátku, pomocí jednoduchých vět, i když toho ještě moc neumím, můžu se vyjádřit jednoduše. To jsem dosud nikde nepoznala, proto mne tato výuka tolik nadchla. Žádné zbytečné, strojené fráze, ale první jednoduché věty. Je to perfektně sestavené.
Patricie B.bankovní poradce
Péťo, musím říct, že to, co děláš, je úplně super. To je prostě nádhera, jakým způsobem to je všechno připravené. bLépe to už nikdo neumí.
Elena F.podnikatelka
Chtěla bych ti poděkovat za tvou neúnavnou práci a píli, kdy nás zásobuješ materiály a jakkoli podporuješ. Mnohdy se ptám, kde a kdy na to bereš energii. Přeji ti, ať jí máš stále hodně, a těším, že se opět uvidíme při konverzaci.
Alena Z.učitelka angličtiny a francouzštiny
Petro, děkuji. Vaše lekce se mi moc líbí a baví. Každý den se těším, až si pustím další.
Klára H.kosmetické a nehtové studio

Máte otázky? 

Napište nebo zavolejte. Pokud nemůžeme, zavoláme zpátky, až to půjde.
Peťa